Królestwo Kobiet online
Fot. x-news, TVN / Bartosz Krupa/East News

Serial Królestwo Kobiet online za darmo. Od listopada odcinki serialu można oglądać w telewizji TVN. Powtórki dostępne są jako VOD na platformie Player.

Królestwo Kobiet w TVN – Kiedy emisja odcinków?

Królestwo Kobiet to serial, który premierę miał 18 października 2020 roku. Odcinki emitowane są w niedziele o godzinie 21:30. 1 listopada wyemitowany zostanie Królestwo Kobiet odcinek 3.

Królestwo Kobiet online. Powtórki odcinków VOD

Królestwo Kobiet online za darmo można oglądać oczywiście na platformie Player. Za darmo bez rejestracji dostępne są odcinki wyemitowane w TVN. Aby obejrzeć pozostałe należy mieć wykupiony pakiet START w cenie 10 zł na miesiąc.

Odcinki Królestwo Kobiet w TV i online

  • Odcinek 3 – niedziela 1 listopada
  • Odcinek 4 – niedziela 8 listopada

Królestwo Kobiet opis

„Królestwo Kobiet” to serial komediowy, w którym płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta, choć zupełnie różne, będą musiały połączyć siły, nauczyć się współpracować i pomagać sobie nawzajem. Bardzo szybko zrozumieją, że tylko kiedy są razem są nie do pokonania.

Królestwo Kobiet odcinek 3 streszczenie

Gabi, Wera i Olga wraz z gangsterem Lewarem wracają po porzucone koło. Ineza jest natomiast zakładniczką Szpaka, który chce mieć pewność, że zadanie zostanie wykonane. Podczas podróży dochodzi do dramatycznego zdarzenia. Wpływa ono na relacje między kobietami. Co gorsza, sprowadza niebezpieczeństwo również na ich dzieci. Nieoczekiwanie Wera bierze sprawy w swoje ręce, przez musi zmierzyć się zarówno z bandytami, jak i własną przeszłością. Agent ubezpieczeniowy Klaudiusz zdobywa informacje rzucające zupełnie nowe światło na śledztwo dotyczące śmierci Roberta Klina. Teraz może nie tylko wstrzymać wypłatę pieniędzy, ale też udowodnić, że doszło do przestępstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj