w , ,

Kraina Lodu 2. Zobacz zwiastun nr 3 po polsku

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/theme.php on line 1471 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/theme.php on line 1472 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/theme.php on line 1473 Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/theme.php on line 1488

Kraina Lodu 2 to bajka na którą czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Przygody Elsy, Anny, Olafa oraz ich przyjaciół cieszyły się dużą popularnością, a postacie stały się niezwykle popularne.

Premiera bajki Kraina Lodu 2 nastąpi 22 listopada. Już teraz warto zapisać tę datę w kalendarzu i wybrać się do kina z dzieckiem.

Canal+ przez internet

Mecze na żywo: transmisja z Zagłębie – ŁKS w TV i online