w

Komisarz Alex streszczenie odc. 197 i 198. Czy Górski przeżyje?

Komisarz Alex streszczenia
Fot. TVP VOD

Komisarz Alex odcinek 197 dostarczył prawdziwych emocji. Najpierw Górski oświadczył się Lucynie, a na koniec odcinka został postrzelony. Czy przeżyje? Zobacz streszczenia odcinków 197 i 198.

Nowe odcinki Komisarza Alexa można oglądać w soboty o godzinie 20:35 w telewizji TVP 1. Powtórki dostępne są w piątki o 0:20 i soboty o 18:35 w TVP Seriale. Wszystie odcinki można obejrzeć również w internecie na TVP VOD.

Komisarz Alex streszczenia

Komisarz Alex odcinek 197 streszczenie: Kasia świętuje w klubie narciarskim dwudzieste urodziny. Przybycie Łucji, znajomej Konrada, chłopaka jubilatki, niweczy dobry nastrój. Kasia dowiaduje się o ich intymnych relacjach i odjeżdża autem Konrada. Ginie tragicznie w wypadku. Policja ustala, że ktoś celowo uszkodził hamulce. Gutek i Jagoda przesłuchują Łucję i Konrada. Okazuje się, że mężczyzna trafił już przed sąd za handel dopalaczami. Tymczasem Górski i Lucyna jadą na wieś, gdzie mieszkają rodzice ofiary wypadku. Ojciec nie kryje się ze swoją niechęcią do Konrada. W trakcie drogi powrotnej do Łodzi Górski prosi Lucynę o rękę. Podczas narady funkcjonariusze dochodzą do wniosku, że za uszkodzeniem hamulców może stać skonfliktowany z Konradem diler Fiałek.

Komisarz Alex odcinek 198 streszczenie: Po śmierci Górskiego Alex zachowuje się inaczej. Aby zapobiec wystąpieniu depresji, zespół musi mu znaleźć innego partnera. Lucyna namawia komendanta, aby sprowadził do Łodzi komisarza Adama Wilczaka, który również ma za sobą trudne przeżycia. Jego żona niedawno zginęła w wypadku. Wilczak od razu angażuje się w śledztwo dotyczące zabójstwa windykatora długów, Damiana Bielika. Sprawa jest związana ze zniknięciem zadłużonej psychoterapeutki Magdy Lipskiej. Pozostawiony w jej domu list pożegnalny sugeruje, że najpierw zabiła Bielika, potem samą siebie. Podczas dochodzenia Wilczak próbuje udowodnić, że spisze się jako partner Alexa.

GP Bahrajnu transmisja za darmo

F1 online za darmo. GP Brazylii transmisja. Formuła 1 na żywo w internecie

Mecz Hurkacza na żywo dzisiaj

Mecz Hurkacza na żywo. Dzisiaj transmisja z meczu Hurkacz -Miedwiediew