Strona głównaŻużel na żywo w internecie za darmo. Gdzie oglądać?GP Rosji online za darmo. Transmisja Grand Prix żużel na żywo 2021

GP Rosji online za darmo. Transmisja Grand Prix żużel na żywo 2021

Poczekaj chwilę na załadowanie się GP Rosji

Grand Prix Rosji online za darmo. Gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Rosjii? Wyniki live można śledzić w naszym serwisie, a live stream i transmisję udostępnia Canal+ Premium.

W sobotę 28.08 czas na ósme zawody z cyklu Speedway Grand Prix. Tym razem rywalizacja toczyć będzie się w Togliatii. Jak poradzą sobie Polacy? Zobacz gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Rosji 2021.

Początek zawodów już dzisiaj o godzinie 17:00. Warto na to zwrócić uwagę, bo zazwyczaj cykl SGP zaczynał się o godzinie 19:00. Transmisja TV z Grand Prix Rosji dostępna będzie w Canal+ Premium. Studio rozpocznie się 30 minut wcześniej. Żużel na żywo i GP Rosji komentować będą Tomasz Dryła oraz Krzysztof Cegielski.

Gdzie obejrzeć żużel na żywo w internecie? Przede wszystkim GP Rosji online za darmo można śledzić w naszej relacji live. Zdajemy sobie jednak sprawę, że większość kibiców szuka transmisi i live stream. Gdzie obejrzeć?

Są legalne sposoby na oglądania GP Rosji transmisja w internecie znajduje się na platformie Canal+ Online oraz Player. Nie jest to jednak darmowa usługa i wymaga wykupienia dostępu do pakietu sportowego. Warto jednak skorzystać, bo umożliwia on oglądanie nie tylko żużla na żywo, ale również wielu innych wydarzeń sportowych.

Po dotychczasowych zawodach Speedway Grand Prix liderem klasyfikacji generalnej jest Bartosz Zmarzlik, który o trzy punkty wyprzedza Artioma Łagutę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj