GP Holandii transmisja. F1 online za darmo [Robert Kubica na żywo]

Poczekaj chwilę na załadowanie się F1

Transmisja z Grand Prix Holandii F1. Dość niespodziewanie w wyścigu udział weźmie Robert Kubica. Gdzie obejrzeć Formułę 1 online za darmo i wyścig Roberta Kubicy?

WYKUP DOSTĘP DO ELEVEN SPORTS NA 30 DNI LUB CAŁY SEZON F1

Przypomnijmy, że w 2021 Robert Kubica jest rezerwowym kierowcą Alfa Romeo Racing ORLEN. Do tej pory nie miał okazji wziąć udziału w żadnym Grand Prix F1 i nic nie wskazywało na to, że może się to zmienić.

W sobotnie przedpołudnie okazało się jednak, że Robert Kubica pojedzie w Grand Prix Holandii! Wszystko przez to, że Kimi Raikkonen miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i nie może pojechać w GP Holandii.

Gdzie oglądać transmisje z F1 na żywo? Grand Prix Holandii live pokaże telewizja Eleven Sports. W sobotnie południe odbędzie się trzeci trening, a na godzinę 15:00 zaplanowano kwalifikacje. Oczywiście na torze w Zandvoort zobaczymy już Polaka.

Wyścig Grand Prix Holandii rozpocznie się w niedzielę 5.09 o godzinie 15:00. Transmisja TV w Eleven Sports 1. O 13:00 można obejrzeć paradę kierowców, a od 14:00 studio przed wyścigiem.

Gdzie oglądać F1 online za darmo? Niestety darmowy i legalny live stream w internecie dostępny jesy tylko, gdy Formuła 1 na żywo pokazywana jest w telewizji Polsat.

Dostęp do Eleven Sports 1 można wykupić m.in. na platformie Player w cenie 15 zł na miesiąc. W naszym serwisie można śledzić relację live za darmo z Grand Prix Holandii.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P