w

GP Danii online za darmo. Transmisja Grand Prix żużel na żywo 2023

Grand Prix Danii online za darmo. Gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Vojens? Wyniki live można śledzić w naszym serwisie, a live stream i transmisję udostępnia Eurosport Extra.

W sobotę 16 września 2023 roku czas na piąte zawody z cyklu Speedway Grand Prix. Tym razem rywalizacja toczyć będzie się w Vojens. Jak poradzą sobie Polacy? Zobacz gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Danii 2023.

Początek zawodów już dzisiaj o godzinie 19:00. Transmisja z Grand Prix Vojens dostępna będzie jedynie w internecie. Studio rozpocznie się 30 minut wcześniej. Żużel na żywo i GP Szwecji w Malilli komentować będą Michał Korościel oraz Rafał Lewicki.

Gdzie obejrzeć żużel na żywo w internecie? Przede wszystkim GP Szwecji online za darmo można śledzić w naszej relacji live. Zdajemy sobie jednak sprawę, że większość kibiców szuka transmisji i live stream. Gdzie obejrzeć? Grand Prix Vojens transmisja w internecie dostępna jest na Playerze.

Po dotychczasowych zawodach Speedway Grand Prix liderem klasyfikacji generalnej jest Bartosz Zmarzlik, który ma 138 punktów. Drugi jest Dredrik Lindgren (114 punktów), a trzeci Martin Vaculik (105 pkt.).

Legia - Wisła online za darmo

Piast – Legia online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

Linfield - Pogoń online za darmo na żywo

Jagiellonia – Radomiak online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?