Górnik – Piast online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Transmisja z Górnik – Piast dostępna będzie w Canal+ Sport. Gdzie oglądać mecz na żywo? Live stream udostępnia Player i Canal+ Online. Jeśli nie możesz obejrzeć transmisji, to mecz Lech – Pogoń online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

W sobotni wieczór w PKO BP Ekstraklasie odbędą się Derby Śląska – Górnik Zabrze podejmie Piasta Gliwice. Zobacz gdzie i o której godzinie, na jakim kanale oglądac mecz na żywo.

Górnik – Piast transmisja w programie TV znajduje się na Canal+ Sport. Początek meczu na żywo o godzinie 20:00. Komentatorami przy transmisji będą Marcin Rosłoń i Grzegorz Mielcarski.

Mecz Górnik – Piast online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Player oraz Canal Plus Online. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Derby Śląska od zawsze dostarczają wielu emocji. Tym razem powinno być podobnie. Górnik Zabrze do tej pory zdobył sześć punktów. Piast Gliwice ma jedno oczko więcej.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ