w

Głowacki – Okolie transmisja w TV i online. Gdzie i kiedy oglądać? [20.03]

Głowacki - Okolie transmisja

Głowacki – Okolie transmisja w TV nie jest dostępna. Walkę można obejrzeć jedynie w internecie. Live stream online udostępnia platforma DAZN. W jaki sposób wykupić dostęp do transmisji z walki Głowacki – Okolie?

Głowacki – Okolie transmisja. Gdzie obejrzeć?

Krzysztof Głowacki i Lawrence Okolie mieli ze sobą rywalizować już kilka miesięcy temu, ale wtedy ich plany pokrzyżował koronawirus. Walka Głowacki – Okolie odbędzie się w sobotę 20 marca. Gdzie oglądać transmisję?

Nie będzie ona dostępna w żadnej polskiej telewizji. Prawa transmisyjne posiada platforma DANZ, która udostępnia live stream. Walke Głowacki – Okolie online kosztuje 7,99 zł. Taka cena daje dostęp do platformy na 30 dni. Kwota nie jest więc wygórowana i z pewnością fani boksu wykupią dostęp do transmisji.

Walka Głowacki – Okolie odbędzie się na Wembley Arena. Walki na żywo nie obejrzą oczywiście kibice na trybunach, więc jedyną opcją jest transmisja online.

– Takie mamy czasy i boksujemy bez widzów. Nigdy nie byłem w tej sytuacji, więc sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądało. Ważne, że będzie ze mną brat Jacek. Towarzyszył mi podczas walk w Stanach Zjednoczonych z Huckiem i Cunninghamem i zawsze wygrywałem – powiedział Krzysztof Głowacki przed walką z Lawrence Okolie (cytat interia.pl).

O której walka Głowacki – Okolie? Obaj pięściarze w ringu powinni pojawić się około godziny 23.

Wisła - Lech online za darmo

Pogoń – Lechia transmisja w TV i online (19.03)

Zakochani po uszy 317, 318, 319

Zakochani po uszy odc. 314, 315, 316 streszczenie