Ginny & Georgia sezon 2 kiedy premiera na Netflix?

Ginny and Georgia sezon 2. Kiedy premiera w Polsce na Netflix? Serial wzbudził wielkie zainteresowanie, zebrał dobre opinie i widzowie nie mogą się doczekać kiedy premiera sezonu drugiego Ginny & Georgia.

Ginny & Georgia na Netflix

Serial Ginny and Georgia premierę w Polsce miał 24 lutego 2021 roku. Sezon 1 składa się z dziesięciu odcinków, które trwają około 50 minut. O czym opowiada Ginny & Georgia? „Georgia i jej dzieci, Ginny i Austin, przeprowadzają się do innego miasta, żeby zacząć wszystko od nowa. Przekonują się jednak, że początki bywają trudne” – czytamy na platformie Netflix.

Od samego początku serial zbiera bardzo dobre opinie i znajduje się w czołówce oglądanych seriali na Netflixie.

Ginny & Georgia po polsku na Netflix

Ginny and Georgia sezon 2 kiedy premiera

Nic więc dziwnego, że większość osób obejrzała wszystkie odcinki serialu w kilka dni i zastanawia się kiedy premiera Ginny & Georgia sezon 2. Data premiery nie jest oczywiście jeszcze znana, bo minęło dopiero kilkanaście dni od kiedy ukazał się sezon 1.

Czy będzie drugi sezon? Oficjalnie nic jeszcze nie wiadomo o Ginny and Georgia sezon 2. Kiedy będzie coś wiadomo? Potrzeba na to czasu. Patrząc jednak na oglądalność można być spokojnym, że sezon 2 się ukaże.

Jak tylko pojawią się informacje kiedy premiera sezonu 2 Ginny & Georgia, to poinformujemy na gdzieogladac.pl. Jeśli jeszcze nie obejrzeliście odcinków z pierwszego sezonu, to serdecznie zapraszamy na Netflix.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P