Ginny & Georgia sezon 2 kiedy premiera na Netflix?

Ginny and Georgia kiedy premiera sezonu 2

Ginny and Georgia sezon 2. Kiedy premiera w Polsce na Netflix? Serial wzbudził wielkie zainteresowanie, zebrał dobre opinie i widzowie nie mogą się doczekać kiedy premiera sezonu drugiego Ginny & Georgia. Znana jest już oficjalna data premiery.

Ginny & Georgia na Netflix

Serial Ginny and Georgia premierę w Polsce miał 24 lutego 2021 roku. Sezon 1 składa się z dziesięciu odcinków, które trwają około 50 minut. O czym opowiada Ginny & Georgia? „Georgia i jej dzieci, Ginny i Austin, przeprowadzają się do innego miasta, żeby zacząć wszystko od nowa. Przekonują się jednak, że początki bywają trudne” – czytamy na platformie Netflix.

Od samego początku serial zbiera bardzo dobre opinie i znajduje się w czołówce oglądanych seriali na Netflixie.

https://www.youtube.com/watch?v=Hq3SLY1V2P0&
Ginny & Georgia po polsku na Netflix

Ginny and Georgia sezon 2 kiedy premiera

Nic więc dziwnego, że większość osób obejrzała wszystkie odcinki serialu w kilka dni i zastanawia się kiedy premiera Ginny & Georgia sezon 2. Czy będzie drugi sezon? Oficjalnie nic jeszcze nie wiadomo o Ginny and Georgia sezon 2. Kiedy będzie coś wiadomo? Potrzeba na to czasu. Patrząc jednak na oglądalność można być spokojnym, że sezon 2 się ukaże.

AKTUALIZACJA: Wiadomo już oficjalnie kiedy sezon 2 Ginny i Georgie ukaże się na Netflix. Nowe odcinki udostępnione zostaną 5 stycznia 2023 roku.

Jeśli jeszcze nie obejrzeliście odcinków z pierwszego sezonu, to serdecznie zapraszamy na Netflix.

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga 768 streszczenie szczegółowe

Argentyna - Francja online za darmo

Polska Francja online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?