Gdzie oglądać transmisje z Ligi Mistrzów?

Liga Mistrzów online

We wtorek i środę odbędzie się połowa meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ciekawie będzie przede wszystkim we wtorek, gdy Atletico zmierzy się z Liverpoolem, a Borussia Dortmund z Paris Saint-Germain. Gdzie oglądać transmisje z Ligi Mistrzów?

Prawa transmisyjne do Ligi Mistrzów posiada Polsat Sport Premium. To właśnie na tych kanałach będzie można obejrzeć wszystkie mecze 1/8 finału.

We wtorek mecz Atletico – Liverpool na żywo pokaże Polsat Sport Premium 1, a spotkanie Borussia Dortmund – PSG Polsat Sport Premium 2.

W środę na Polsacie Sport Premium 2 transmitowana będzie rywalizacja Atalanty Bergamo z Valencią. Mecz Tottenham – RB Lipsk na żywo obejrzeć można w Polsacie Sport Premium 1 oraz TVP 1.

Liga Mistrzów online dostępna jest na IPLA TV (odpłatnie). Live stream w internecie za darmo z meczu Tottenham – RB Lipsk można znaleźć na sport.tvp.pl i WP Pilot.

Mecze na żywo za darmo można śledzić w EkstraklasaLive.pl jako relacje tekstowe.

Transmisje z Ligi Mistrzów

Wtorek, 18 luty

21:00 Atletico Madryt – Liverpool FC na żywo (Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1; Komentatorzy: Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan)

21:00 Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain na żywo (Transmisja TV: Polsat Sport Premium 2; Komentatorzy: Marcin Feddek i Roman Kołtoń)

Środa, 19 luty

21:00 Tottenham Hotspur – RB Lipsk na żywo (Transmisja TV: TVP 1 i Polsat Sport Premium 1; Komentatorzy: Michał Zawacki i Jacek Magiera oraz Cezary Kowalski i Artur Wichniarek)

21:00 Atalanta Bergamo – Valencia na żywo (Transmisja TV: Polsat Sport Premium 2; Komentatorzy: Tomasz Włodarczyk i Paweł Golański)

Kolejne spotkania Ligi Mistrzów odbędą się w przyszłym tygodniu.

Valladolid - Real online za darmo

Relacja live: Chelsea – Manchester United

Liga Mistrzów online

Liga Mistrzów. Terminarz transmisji