Gdzie oglądać sobotnie mecze na żywo (7.12)

0 31

Piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, skoki narciarskie oraz przede wszystkim KSW 52 – w sobotę dzięki transmisjom w polskiej telewizji można obejrzeć mnóstwo meczów na żywo.

Poniżej prezentujemy plan transmisji sportowych w sobotę 7 grudnia. Ciekawie zapowiada się przede wszystkim konkurs skoków narciarskich podczas Pucharu Świata w Niżnym Tagile oraz transmisja z KSW 52.

Meczosy na żywo

13:00 Real Madryt – RCD Espanyol (Transmisja TV: Eleven Sports 1; Komentatorzy: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski)

13:00 Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue (Transmisja TV: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4; Komentatorzy: Michał Mitrut)

13:00 Piłka ręczna: MMTS Kwidzyn – Chrobry Głogów (Transmisja TV: TVP Sport)

13:30 Everton FC – Chelsea FC (Transmisja TV: Canal+ Sport 2, Canal+ 4K Ultra HD; Komentatorzy: Andrzej Twarowski – Michał Gutka)

13:30 Huddersfield Town – Leeds United (Transmisja TV: Eleven Sports 3; Komentatorzy: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

14:45 Siatkówka: GKS Katowice – Verva Warszawa (Transmisja TV: Polsat Sport)

15:00 Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin (Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+; Komentatorzy: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)

15:00 Atalanta Bergamo – Hellas Verona (Transmisja TV: Eleven Sports 2; Komentatorzy: Dominik Guziak – Piotr Czachowski)

15:30 Borussia Dortmund – Fortuna Dusseldorf (Transmisja TV: Canal+; Komentatorzy: Bartosz Gleń – Leszek Orłowski)

15:30 Borussia M’gladbach – Bayern Monachium (Transmisja TV: Eleven Sports 1; Komentatorzy: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

15:30 RB Lipsk – TSG 1899 Hoffenheim (Transmisja TV: Eleven Sports 3; Komentatorzy: Julian Kowalski – Marcin Gazda)

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata w Niżnym Tagile (Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1)

16:00 Bournemouth AFC – Liverpool FC (Transmisja TV: Canal+ Sport 2; Komentatorzy: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

16:00 Granada CF – Deportivo Alaves (Transmisja TV: Eleven Sports 4; Komentatorzy: Michał Mitrut – Michał Świerżyński)

17:30 Koszykówka: Start Lublin – Anwil Włocławek (Transmisja TV: Polsat Sport)

17:30 Siatkówka: Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin (Transmisja TV: Polsat Sport)

17:30 Lech Poznań – ŁKS Łódź (Transmisja TV: TVP 2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3; Komentatorzy: Jacek Laskowski – Robert Podoliński / Rafał Dębiński – Maciej Murawski)

18:00 Udinese – Napoli (Transmisja TV: Eleven Sports 1; Komentatorzy: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

18:30 Manchester City – Manchester United (Transmisja TV: Canal+ Sport 2, Canal+ 4K Ultra HD; Komentatorzy: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

18:30 Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen (Transmisja TV: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4; Komentatorzy: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

18:30 Levante – Valencia (Transmisja TV: Eleven Sports 3; Komentatorzy: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)

19:00 KSW 52 online (Transmisja PPV)

19:45 PSV Eindhoven – Fortuna Sittard (Transmisja TV: Polsat Sport News; Komentatorzy: Mariusz Hawryszczuk)

20:00 Lechia Gdańsk – Wisła Płock (Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3; Komentatorzy: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)

20:30 Siatkówka: Cerrad Czarni Radom – Ślepsk Malow Suwałki (Transmisja TV: Polsat Sport)

20:45 Lazio Rzym – Juventus Turyn (Transmisja TV: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4; Komentatorzy: Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

21:00 FC Barcelona – Mallorca (Transmisja TV: Canal+ Sport 2, Canal+ 4K Ultra HD; Komentatorzy: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

21:35 Boks: Andy RUiz Jr. – Anthony Joshua (Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport; Komentatorzy: Piotr Jagiełło, Kacper Bartosiak)