w , ,

Gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski

Polska - Słowenia online stream

Izrael i Słowenia to ostatni rywale reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2020. Gdzie oglądać transmisje z meczów Polaków w telewizji i internecie? Stream online będzie dostępny za darmo.

Reprezentacja Polski w końcówce eliminacji Euro 2020 walczyć będzie o utrzymanie pierszej pozycji, która powinna dać koszystniejsze rozstawienie w losowaniu grup finałów mistrzostw Europy.

Mecz Izrael – Polska na żywo oglądać można w sobotę (16.11.2019), a spotkanie Polska – Słowenia trzy dni później (19.11.2019). Gdzie oglądać transmisje z meczów reprezentacji Polski?

Oba mecze na żywo pokażą trzy kanały TV: TVP 1, TVP Sport, a także Polsat Sport. Transmisje online za darmo dostępne będą na sport.tvp.pl oraz WP Pilot. Polsat Sport w internecie odpłatnie oglądać można na platformie IPLA TV.

Warning: Attempt to read property "ID" on int in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1023 Warning: Attempt to read property "ID" on int in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128
Wataha sezon 3. Kiedy premiera?

Wataha sezon 3. Kiedy premiera?

Rolnik szuka żony. Sezon 6

Rolnik szuka żony. Odcinki online za darmo