w

Finał US Open za darmo: Świątek Jabeur online. Tenis na żywo

Świątek Jabeur online za darmo

Świątek – Jabeur za darmo – finał US Open online stream za free. Transmisja z meczu Świątek – Jabeur na żywo dostępna będzie nie tylko w Eurosporcie 1, ale również w TVN-ie, dzięki czemu tenis na żywo jako live streaming można oglądać za darmo.

W sobotni wieczór Iga Świątek zagra w finale US Open. Jak to było w ostatnich latach, i tym razem telewizja TVN postanowiła pokazać mecz finałowy w TVN, aby więcej kibiców mogło obejrzeć jak radzi sobie Iga Świątek.

– Wielkoszlemowy finał z udziałem Igi Świątek to niesamowite wydarzenie, które powinien móc obejrzeć każdy. Dlatego po raz kolejny – podobnie jak w trakcie Roland-Garros – zdecydowaliśmy o transmisji finału także w TVN oraz bezpłatnie w Playerze. Jestem przekonana, że fani tenisa, ale także osoby, które na co dzień nie śledzą tej dyscypliny, tłumnie zasiądą przed ekranami, aby kibicować Idze – powiedziała Dorota Żurkowska, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN Warner Bros. Discovery.

Rywalką Polki będzie Ons Jabeur. Mecz Igi Świątek w internecie tym razem można obejrzeć za darmo. Live stream udostępni Player.pl, a ponadto TVN online za free dostępny jest na platformie Player, również za granicą.

Transmisja z meczu Świątek – Jabeur w TVN i bezpłatna relacja w Playerze rozpoczną się o 21:55. Już o 21:30 na studio zaproszą Eurosport 1 oraz – bez reklam – Eurosport Extra w Playerze. 

KSW 74 online za darmo

KSW 74 online stream free. Walki za darmo

Polsat Sport online

Słowenia – Włochy na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?