F1 online za darmo. Gdzie oglądać live stream GP Bahrajnu na żywo?

F1 online za darmo. Gdzie oglądać transmisje i live stream z Grand Prix Formuły 1 na żywo? F1 i GP Bahrajnu live pokazuje telewizja Eleven Sports 1. Relacje na żywo dostępne są również w internecie.

F1 na żywo: Transmisja z Grand Prix Bahrajnu

GP Bahrajnu zainauguruje nowy sezon Formuły 1. Wyścig odbędzie się w niedzielę 28 marca 2021 roku. Zobacz gdzie oglądać F1 na żywo. Transmisje z Formuły 1, podobnie jak w zeszłym sezonie, dostępne są w telewizji Eleven Sports 1.

GP Bahrajnu na żywo skomentują w telewizji Eleven Sports 1 Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół. Początek transmisji o godzinie 16:55.

F1 online za darmo

Transmisje z Formuły 1 na żywo można oglądać nie tylko w Eleven Sports 1, ale również w internecie. Gdzie obejrzeć live stream? F1 online za darmo można śledzić w naszych relacjach na żywo.

Dostęp do telewizji Eleven Sports 1 online kosztuje ok. 15 zł. Zachęcamy do skorzystania z platformy Player. F1 season pass kosztuje 110 zł. Otrzymujemy wtedy możliwość oglądania Eleven Sports 1 do stycznia przyszłego roku.

Niektóre transmisje z Grand Prix dostępne są również w telewizji Polsat, co umożliwia oglądanie F1 online za darmo na WP Pilot, gdzie można obejrzeć Polsat na żywo.

F1 na żywo w 2021 roku można oglądać od końca marca do grudnia.

Sobotnie kwalifikacje do Grand Prix Bahrajnu wygrał Max Verstappen.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P