Dziedzictwo turecki serial. Ile odcinków w Polsce?

Dziedzictwo ile odcinków? W Polsce ten turecki serial można oglądać od 30 marca 2023 roku. Wiele wskazuje na to, że będzie to kolejny hit, który widzowie będą śledzić przez najbliższe lata.

Turecki serial Dziedzictwo premierę w Polsce miał mieć już w październiku. Początkowo miał zastąpił Wspaniałe Stulecie, ale ostatecznie TVP 1 kontynuuje emisję tego serialu. Dlatego premiera Dziedzictwa musiała zostać odłożona na później i odc. 1 wyemitowany został 30 marca zamiast „Przysięgi”.

Ile odcinków ma serial Dziedzictwo?

Dziedzictwo ile odcinków w Polsce? Takie pytania regularnie pojawia się przy emisji nowych seriali. W Turcji wyemitowano trzy sezony, które liczyły ponad 500 odcinków. W Polsce liczba odcinków również powinna wynosić ponad pół tysiąca, co oznacza, że serial będzie leciał przez 2-3 lata.

Odcinki emitowane są pięć razy w tygodniu. Od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.

Wszystkie odcinki po polsku (które zostały już wyemitowane) można obejrzeć również za darmo na TVP VOD PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ