Dziedzictwo odc. 32 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo odc. 32 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 19 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 32 streszczenie odcinka

Yaman żąda, żeby Seher wróciła z nim do domu. Dziewczyna się mu przeciwstawia. Mężczyzna nie chce się do tego przyznać, ale jest pod wrażeniem jej charakteru. Nadchodzi dzień urodzin Yusufa. Seher znajduje na łóżku elegancką suknię. Jest przekonana, że to prezent od Ikbal. Tymczasem Ikbal wdraża swój plan, dzięki któremu ma się pozbyć Seher. Kiraz atakuje ojca, który bije swoje dziecko. Jego żona radzi jej jak najszybciej odejść, ale mężczyzna poprzysięga zemstę. Kiraz wraca do domu. Ukrywa przed Alim to, co się stało..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 32 wyemitowany zostanie w piątek, 19 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 32 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 32 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ