w

Dziedzictwo odc. 30 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo odc. 30 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 17 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 30 streszczenie odcinka

Begum zachęca Kiraz do rozmowy. Próbuje dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Nadire zaprasza Kiraz na wspólne zakupy. Mimo sprzeciwu Alego kobiety nie rezygnują z planów. Yaman nie może przywyknąć do troski Seher, która opatruje jego ranę. Stale słyszy w głowie słowa Arifa o wadze umiejętności pokornego przyjmowania pomocy, nie dopuszcza jednak do siebie myśli, że mógłby okazać słabość. Równocześnie jest wściekły na Seher, że wyszła do restauracji i zostawiła Yusufa samego..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 30 wyemitowany zostanie w środa, 17 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 30 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 30 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 298 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Inter Milan online stream

Inter – AC Milan online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?