Dziedzictwo odc. 217 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 217 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 16 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 217 streszczenie odcinka

Sultan popiera Kiraz jako potencjalną żonę Alego. Seher jest zachwycona prezentem od Yamana, ale jej radość pryska, gdy odkrywa teczki z kompromitującym materiałem. Znajduje w niej zdjęcia i nagrania z Selimem, oraz fałszywą korespondencję z Kevser. Seher trudno uwierzyć, że Yaman uwierzył w te oszczerstwa, a on sam obarcza się za złe zachowanie.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 217?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 217 wyemitowany zostanie w piątek, 16 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 217 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 217 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ