w

Dziedzictwo 43 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo odc. 43 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 5 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 43 streszczenie odcinka

Zuhal i Ikbal liczą na to, że Yaman nie dowie się o odrzuceniu przez Seher oświadczyn Selima. Yaman jest pewien, że Seher wkrótce odejdzie do Selima. Zanim to się stanie, zamierza wyrzucić ją z rezydencji. Niechcący podsłuchuje rozmowę telefoniczną, w której dziewczyna mówi Selimowi, że nie może za niego wyjść. Trudno mu ukryć radość. W nagrodę za lojalność mężczyzna pozwala jej zabrać Yusufa do parku. Jest zadowolony, gdy Seher oznajmia mu, że nie będzie już jeździła do restauracji, ale gotowała w domu. Begüm znajduje w rzeczach Alego portret dziewczyny, z którą widziała go na nabrzeżu. Jest przekonana, że narzeczony ją zdradza. Kiraz czuje się winna tej sytuacji..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odcinek 43 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 5 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 43 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (43 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Wspaniałe stulecie odc. 277 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Zakazany Owoc VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc. 231 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL