Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Serial Dziedzictwo (41 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 1 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (41 streszczenie odcinka

Seher próbuje porozmawiać z Yamanem, ale on nie dopuszcza jej do słowa. Ali zostaje odznaczony za odwagę. Dostaje również nagrodę pieniężną. Wie, że swój sukces tak naprawdę zawdzięcza Kiraz. Begum postanawia się dowiedzieć, kim jest kobieta, z którą widziała Alego na nabrzeżu. Pod zmyślonym pretekstem nocuje w jego domu. Gdy Kiraz przyłapuje ją na przeszukiwaniu rzeczy Alego, Begum wyznaje, że widziała narzeczonego z inną. Dziewczyna ją uspokaja. Potem zaś przygotowuje dla narzeczonych wystawną, romantyczną kolację, by pomóc im naprawić relacje. Ponieważ Begum zostaje wezwana do klienta, Ali zaprasza Kiraz do stołu..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo (41 wyemitowany zostanie w czwartek, 1 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (41 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (41 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj