Dziedzictwo (40 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo (40 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 31 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (40 streszczenie odcinka

Zuhal organizuje spotkanie z hiszpańskimi biznesmenami w luksusowej restauracji. Selim i Seher również zjawiają się tam w sprawie zlecenia. Ikbal umyślnie plami sukienkę Seher i pożycza jej elegancką kreację Zuhal. Oferta Selima i Seher zostaje zaakceptowana, a oni sami jeszcze chwilę zostają w restauracji, żeby porozmawiać. Nieoczekiwanie Selim oświadcza się przyjaciółce. Mimowolnym świadkiem tej sceny staje się Yaman. Nie wie, że konkurent proponuje Seher papierowe małżeństwo, aby mogła prawnie uregulować kwestię opieki nad Yusufem. Ali przeprasza Kiraz za swoją obcesowość. Zaprasza ją na kotleciki do Arifa. Po posiłku idą na spacer na wybrzeże. Z daleka dostrzega ich Begum. Jest przekonana, że Ali spotyka się z inną..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo (40 wyemitowany zostanie w środa, 31 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (40 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (40 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ