Serial Dziedzictwo 309 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 8 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 309 streszczenie odcinka

Yaman i Seher są zamknięci w jednym pokoju, a Seher nie znosi obecności mężczyzny. Nagle dzwoni przedstawicielka opieki społecznej, zmuszając ich do wyboru szkoły dla Yusufa. Ali trafia do szpitala w poważnym stanie, a Duygu nie opuszcza go, obwiniając się za jego stan. Na szczęście operacja Alego kończy się pomyślnie, co pozwala parze na na chwilowe odłożenie konfliktów na bok.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 309?

Turecki serial Dziedzictwo 309 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 8 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 309 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 309 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj