Serial Dziedzictwo 307 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 4 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 307 streszczenie odcinka

Yaman jest oczyszczony z zarzutów i wraca do rezydencji. Nedim odkrywa adres lekarki, która sfałszowała raport dotyczący śmierci Kevser. Duygu gubi bransoletkę swojej siostry, którą znajduje Semra. Komisarz opowiada jej o poszukiwaniach Yasemin. Ali zaczyna lepiej rozumieć postawę Duygu po ostatnich wydarzeniach. Duygu postanawia sama szukać dealera powiązanego z Yasemin, a Ali rusza za nią. Ciek podsłuchuje rozmowę Yamana z Cengerem. Zuhal mówi Seher, co spowodowało niezgodę między nią a Yamanem oraz że to Ikbal zabiła Kevser.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 307?

Turecki serial Dziedzictwo 307 wyemitowany zostanie w czwartek, 4 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 307 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 307 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj