Serial Dziedzictwo 303 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 28 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 303 streszczenie odcinka

Podczas rocznicy śmierci Kevser w rezydencji odbywają się tradycyjne wypominki, podczas których Zuhal dowiaduje się, że to Seher postrzeliła Yamana. Ali próbuje zrozumieć postępowanie Duygu, ale nie zamierza jej przywracać do śledztwa. Zawiedziona policjantka postanawia działać na własną rękę. Funkcjonariusze otrzymują informację o bójce, w której ginie jedna z kurierek, co powoduje złe przeczucia Duygu. Okazuje się jednak, że zmarła dziewczyna nie jest jej siostrą. Yaman szuka wsparcia u Arifa i obiecuje zaopiekować się synem Kevser i jej siostrą. Ziya próbuje wyznać Seher, że to on mógł zabić jej siostrę, jednak powstrzymują go wcześniejsze ostrzeżenia Yamana. W końcu Ziya przypomina sobie, że to Ikbal zabiła Kevser.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 303?

Turecki serial Dziedzictwo 303 wyemitowany zostanie w piątek, 28 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 303 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 303 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj