Serial Dziedzictwo 302 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 27 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 302 streszczenie odcinka

Yaman dowiaduje się, że Ziya może zostać wypisany ze szpitala. Yusuf krytykuje Seher za strzelenie do jego stryja i odmawia rozmowy z ciocią. Seher czuje się zrozpaczona, gdy chłopiec odwraca się od niej, ale Yaman pomaga załagodzić sytuację. Seher jednak nie okazuje mu wdzięczności i obciąża go winą, decydując się pozbyć go ze swojego życia. Przekazuje zdjęcia obciążające Yamana Fratowi, który postanawia ujawnić prawdę. Tymczasem dziewczyna, potencjalnie siostra Duygu, ucieka przed młodą policjantką. Ali jest wściekły i wyklucza ją ze sprawy.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 302?

Turecki serial Dziedzictwo 302 wyemitowany zostanie w czwartek, 27 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 302 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 302 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj