w

Dewajtis odc. 3 streszczenie szczegółowe

Dewajtis odc. 3 streszczenie szczegółowe. Zobacz co wydarzy się w przedostatnim odcinku. Kiedy emisja w TV i powtórka na VOD.

Dewajtis odcinek 3 streszczenie szczegółowe

Marek Czertwan po miłosnym zawodzie powraca do Poświcia. Otrzymuje list od Julki, która dzieli się wspólnymi perypetiami z Hanią w Paryżu. Marek powraca wspomnieniami do traumatycznego zdarzenia, które przeżyli z Julką piętnaście lat wcześniej. Pomimo cierpienia i ciężaru, jaki dźwiga, dalej zarządza pałacem i prowadzi interesy. Tymczasem w Saudwilach dochodzi do kradzieży drewna Marka. Rymko oburza się na zniewagę swojego przyjaciela i sunie przez Zaścianek rzucając czary, aby przepędzić złe zamiary mieszkańców. Z kolei w Skomontach Czertwanowa dumnie rządzi Dworem i poniewiera Anetą. Kiedy Marek dowiaduje się o tym, ku radości ciotki, zabiera ją do swojej chaty w Saudwilach. Nadchodzi wigilijny czas. Podczas wieczerzy Aneta wyznaje przygnębionemu Markowi przepowiednię przynoszącą nadzieję. Marek wkrótce odkryje, że nie rzucała swoich słów na wiatr.

Premiera Dewajtis odcinek 3 w niedzielę 1 października o godzinie 20:20. Serial można oglądać również w internecie. W porze emisji TVP 1 online stream znaleźć można na WP Pilot, a ponadto wszystkie odcinki dostępne są na VOD TVP PL.

Mecze online za darmo

Liverpool FC vs West Ham United online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Linfield - Pogoń online za darmo na żywo

Stal – Korona online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?