Darmowe filmy online – jak i gdzie oglądać?

Chcesz oglądać filmy w internecie, nie ponosząc przy tym żadnych opłat? Okazuje się, że jest to możliwe, musisz tylko wiedzieć, gdzie szukać. A jest całkiem sporo serwisów VOD i stron, gdzie udostępniane są filmy za darmo. Co prawda nie ma co liczyć na to, że znajdziemy tam najświeższe produkcje i ostatnie premiery kinowe. Jednak dostępnych propozycji jest na tyle sporo, że z pewnością każdemu uda się wybrać coś dla siebie.

Przedstawiamy popularne serwisy VOD w Polsce i najlepsze strony z darmowymi filmami. Skorzystaj z naszych poleceń i ciesz się oglądaniem filmów przez internet całkowicie za darmo.

A jeśli jednak zainteresują Cię płatne platformy streamingowe i zechcesz na którejś z nich wykupić abonament, wejdź na Nano Komputronik i przeczytaj publikowane tam artykuły, z których dowiesz się, jakie poszczególne serwisy mają oferty i ile kosztują dostępne na nich abonamenty.

Które serwisy VOD warto odwiedzić?

Na rynku usług VOD pojawia się coraz więcej serwisów i witryn internetowych, dzięki którym można cieszyć się dobrym kinem w domowym zaciszu. Dostęp do ich ofert jest częściowo darmowy, a chcąc móc oglądać wszystko, co znajduje się w bibliotece wybranego VOD, najczęściej trzeba wykupić abonament.

Popularne serwisy VOD w Polsce to:

TVN Player

To polski serwis internetowy dostępny w aplikacjach na telewizory i urządzenia mobilne. Za jego pośrednictwem oglądać można filmy, seriale i programy, a także telewizję internetową. Sporo treści udostępnianych jest za darmo, za możliwość oglądania wszystkiego trzeba zapłacić;

Polsat GO

Po założeniu konta zyskujemy bezpłatny dostęp do sporych ilości dostępnych tam treści. Oprócz polsatowskich seriali i programów na Polsat GO oglądać można również ok. 140 różnych filmów, głównie zagranicznych z logiem Solopan.

vod.pl

W serwisie znaleźć można ponad 250 filmów do oglądania za darmo. W katalogu widnieją produkcje różnych gatunków, w tym m.in. filmy sensacyjne, komedie romantyczne, horrory czy thrillery. Podział kategorii jest przejrzysty, dlatego poruszanie się po serwisie jest bardzo proste i szybkie. Chcąc mieć dostęp do pełnej biblioteki, tak jak w przypadku każdej innej platformy, trzeba wykupić abonament;

cda.pl

To platforma działająca na nieco innej zasadzie niż wszystkie pozostałe, ponieważ tworzą ją przede wszystkim jej użytkownicy, którzy publikują na niej filmy. Oprócz prywatnych treści typu vlogi uświadczyć tam można także pełnometrażowych, kinowych produkcji;

TVP VOD

W serwisie widnieją przede wszystkim filmy będące własnością Telewizji Polskiej. Nie brakuje tam też seriali i programów rozrywkowych emitowanych na antenie TVP. Platformę od pozostałych odróżnia to, w jaki sposób zyskuje się dostęp do pełnych zasobów. Licencjonowane produkcje mogą oglądać abonenci regularnie uiszczający ustawowe opłaty za odbiorniki radiowe i telewizyjne;

NINATEKA

W serwisie tym można bez żadnych opłat oglądać filmy online naszej rodzimej produkcji. Wybór filmów jest spory, a strona w pełni darmowa. Dodatkowo nie jest wymagana rejestracja, a podczas seansu nie rzeszkadzają nam reklamy.

35mm.online

Na stronie dostępne są prawdziwe perełki polskiej kinematografii. Filmy, które praktycznie każdy zna na pamięć, ale bardzo chętnie w wolnej chwili do nich wraca.  Do obejrzenia bez opłat są też dokumenty i kroniki. Warunkiem uzyskania dostępu do strony jest założenie konta, a po zalogowaniu można oglądać treści bez żadnych ograniczeń.

Warto też wspomnieć o zaletach, jakie niesie za sobą oglądanie filmów za pośrednictwem VOD. Do najważniejszych należą możliwość wyboru dowolnych treści, omijania reklam i pauzowania seansu w dowolnym momencie. Już po tym widać, że serwisy VOD mają dużą przewagę nad tradycyjną telewizją.

Kolejne serwisy, na których oglądać darmowe filmy w sieci tutaj: https://nano.komputronik.pl/n/darmowe-filmy-online/

Dzikie Pszczoły 423

Dzikie Pszczoły 264 streszczenie szczegółowe odcinka

Przysięga 677 streszczenie szczegółowe