Lech - Raków transmisja w Polsat Sport
Fot. lechpoznan.pl

Mecz Charleroi – Lech online na żywo. Transmisja TV w telewizji Polsat Sport i Super Polsat. Relacja live za free w EkstraklasaLive.pl.

Charleroi – Lech transmisja w Super Polsat i Polsat Sport

Już w czwartek dwa polskie kluby staną przed szansą na awans do fazy grupowej Ligi Europy. O tym kto w niej zagra decyduje jedno spotkanie, dlatego nie ma miejsca na błędy.

Jako pierwszy do rywalizacji przystąpi Lech Poznań, który w Belgii zagra z Charleroi FC. Mecz odbędzie się w czwartek 1 października o godzinie 19:00. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Transmisja z Charleroi – Lech Poznań w Super Polsat i Polsat Sport będzie dostępna podobnie jak w przypadku poprzednich meczów. Studio w Polsacie Sport rozpocznie się już o godzinie 17:00.

Charleroi – Lech online

Mecz Charleroi – Lech online za darmo można śledzić w serwisie TVRadar.pl, który przeprowadzi relację live. A gdzie znaleźć transmisję i stream? Telewizja Polsat Sport online stream udostępnia na IPLA TV w cenie 20 zł na miesiąc lub 5 zł w przypadku chęci wykupienia tylko transmisji z Charleroi FC – Lech Poznań.

Tradycyjnie już kibice zastanawiają się czy mecz Charleroi FC – Lech Poznań Super Polsat również pokaże. Wszystko wskazuje na to, że tak.

Charleroi FC - Lech transmisja
Czy Lech Poznań pokona Charleroi? Transmisja TV w Super Polsat i Polsat Sport

Charleroi – Lech transmisja w TV i stream online

Gdzie i kiedy oglądać? Czwartek, 1 października 2020, godzina 19:00 w Polsat Sport i Super Polsat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj