w

Brzydula 2 online. Odcinek 13, 14 i 15: kiedy powtórki, streszczenia

Brzydula 2 online i powtórki

Serial Brzydula 2 online za darmo. Nowe odcinki sezonu 2 oglądać można w TVN 7. Powtórki dostępne są w internecie na platformie Player oraz w codziennie w TVN 7.

Brzudula 2 – Kiedy emisja odcinków?

Brzydula to serial, który miał bardzo wielu fanów. Po długiej przerwie nowe odcinki można oglądać w telewizji TVN 7. Od 5 października trwa emisja sezonu 2.

Brzydula 2 składa się z 64 odcinków. Można je oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7.

Brzydula 2 odcinek 13 wyemitowany zostanie w środę 21 października, a w czwartek i piątek obejrzeć będzie można odcinki 14 i 15.

Brzydula 2 online. Powtórki odcinków VOD

Brzydula online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Ponadto codziennie o 15:30 można obejrzeć ostatni odcinek.

OGLĄDAJ ODCINKI BRZYDULA 2 ONLINE NA PLAYER

Odcinki Brzydula 2 w TV i online

  • Odcinek 12 – wtorek 20 października
  • Odcinek 13- środa 21 października
  • Odcinek 14 – czwartek 22 października
  • Odcinek 15 – piątek 23 października

Brzydula 2 odcinek 13

Atmosfera podczas kolacji u Dobrzańskich jest dość niezręczna. Jedyną osobą, która cieszy się z wizyty tajemniczego gościa, jest Kuba. Wieczorem Ula ponownie porusza temat swojego powrotu do pracy, ale Marek stara się grać na zwłokę. W końcu składa żonie inną ciekawą propozycję. Ula postanawia wziąć się za siebie. Sebastian po raz kolejny, bezskutecznie, stara się przemówić Markowi do rozsądku. Ostra wymiana zmian między nimi ma zaskakujący finał. Zachęcony ostatnią rozmową Adam prosi Bożenkę, żeby została dłużej w pracy. Dziewczyna ma złe przeczucia.

Brzydula 2 odcinek 14 streszczenie

Ala wypytuje Beatkę o „Bazylego”. Obawia się, że to nie jest dobre towarzystwo dla dojrzewającej dziewczyny. Rozmowa kończy się jak zwykle awanturą. Nastolatka nic sobie z tego nie robi i zataja przed ojcem i jego partnerką kolejny sekret…

Maciek źle znosi informację o powrocie Uli do pracy. Choć nie mówi tego głośno, czuje się zdradzony przez przyjaciółkę.

Adam zaprasza Bożenkę na elegancką kolację. W Febo&Dobrzański pojawia się para ekscentrycznych projektantów – MiroSławo. Zbliża się romantyczny wieczór Uli i Marka. Kobieta postanawia zaskoczyć męża i zrobić się na bóstwo!

Hotel Paradise 2 odcinek 1 powtórka

Hotel Paradise 2 online. Odcinek 31 i 32: kiedy powtórki, uczestnicy

Narzeczona ze Stambułu odc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu 238, 239, 240 online. Streszczenie odcinków. Gdzie oglądać?