w

Brzydula 2 online darmo: powtórki, streszczenia odcinków 177, 178

Brzydula odcinek 89 i 90

Brzydula 2 online za darmo. Streszczenia odcinków, powtórki, gdzie oglądać serial w internecie? Nowe odcinki sezonu 2 oglądać można w TVN 7. Powtórki dostępne są w internecie na platformie Player oraz w codziennie w TVN 7. Prezentujemy streszczenia Brzydula 2 odc. 177, 178.

Brzudula 2 – Kiedy emisja i powtórki odcinków?

Brzydula to serial, który miał bardzo wielu fanów. Nowe odcinki sezonu 2 można oglądać ponownie od 30 września. W najbliższych dniach premiera odcinków 177, 178, 179, 180.

Nowe odcinki Brzydula 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7.

  • Brzydula 177 – czwartek, 7 października
  • Brzydula 178 – poniedziałek, 11 października
  • Brzydula 179 – wtorek, 12 października
  • Brzydula 180 – środa, 13 października

Brzydula 2 online. Powtórki odcinków VOD

Sporo osób szuka odcinków Brzyduli na CDA, Youtube czy Dailymotion. Jeszcze do niedawna legalnie serial Brzydula 2 online za darmo bez rejestracji można było oglądać oczywiście na platformie Player. Obecnie należy wykupić pakiet, który w najtańszej opcji kosztuje kilka złotych miesięcznie i daje dostęp do bogatej biblioteki VOD. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Ponadto codziennie o 16:55 można obejrzeć ostatni odcinek.

OGLĄDAJ ODCINKI BRZYDULA 2 ONLINE NA PLAYER

t?a=1519441865&as=1230278529&t=1&tk=1&i=1

Brzydula 2 streszczenie odcinków

Brzydula 177 streszczenie

Nad ranem Maciek pojawia się w domu Uli, żeby porozmawiać z kuzynką. Rewelacje Bożenki jeszcze bardziej wyprowadzają go z równowagi.

Mirosław pojawia się w F&D. Próbuje zapomnieć o kłopotach w domu i pracować nad nową kolekcją. Nie idzie jednak po jego myśli. Z pomocą przychodzi Władek, który udziela mu ważnej rady.

Szczęśliwa Bożenka wraca do domu. Kryspin wyjechał, więc może odetchnąć z ulgą. Maciek jednak szybko gasi jej radość. Los pokrzyżował im plany…

Marek Dobrowolski pojawia się na rozmowie o pracę. Wszyscy są pod wrażeniem mężczyzny, jego umiejętności i doświadczenia. Jedynie Marek jest sceptyczny. Mimo wszystko zgadza się na zatrudnienie PRowca. Tymczasem Violetta zwraca uwagę na coś, co umknęło Uli

Brzydula 178 streszczenie

W F&D Violetta spotyka Sebastiana. Oboje próbują sobie dopiec. Ula jest poruszona diagnozą postawioną przez terapeutkę. Z kolei Marek nie do końca się z nią zgadza. Kiedy Ula i Ania przygotowują się do przyjęcia kontroli z ministerstwa, do Dobrzańskiej dzwoni Maciek. Próbuje dowiedzieć się od przyjaciółki, czy rewelacje Bożenki mogą być prawdziwe. Teściowa Ani również postanawia wkroczyć do akcji. W końcu sytuacja się wyjaśnia, a skruszony Szymczyk, w ramach przeprosin, przygotowuje dla żony romantyczną niespodziankę. Sebastian umawia się na sesję z terapeutką Dobrzańskich. Spotkanie nieoczekiwanie przerywa Violetta, która wpada do gabinetu psycholożki.

love Island 3 online powtórki za darmo

Love Island 4 online. Powtórki za darmo, gdzie oglądać odcinki?

Polska - Słowenia online stream

U21: Węgry – Polska transmisja online