w

Brzydula 2 online darmo: powtórki, streszczenia odcinków 153, 154

Brzydula odcinek 89 i 90

Brzydula 2 online za darmo. Streszczenia odcinków, powtórki, gdzie oglądać serial w internecie? Nowe odcinki sezonu 2 oglądać można w TVN 7. Powtórki dostępne są w internecie na platformie Player oraz w codziennie w TVN 7. Prezentujemy streszczenia Brzydula 2 odc. 153, 154.

Brzudula 2 – Kiedy emisja i powtórki odcinków?

Brzydula to serial, który miał bardzo wielu fanów. Po długiej przerwie nowe odcinki można oglądać w telewizji TVN 7. Od 5 października trwa emisja sezonu 2. Brzydula 153 wyemitowana zostanie w poniedziałek 24 maja. Kolejny odcinek nie ukaże się we wtorek.

Nowe odcinki Brzydula 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7.

  • Brzydula 2 odcinek 153 – poniedziałek 24 maja
  • Brzydula 2 odcinek 154

Brzydula 2 online. Powtórki odcinków VOD

Sporo osób szuka odcinków Brzyduli na CDA, Youtube czy Dailymotion. Jeszcze do niedawna legalnie serial Brzydula 2 online za darmo bez rejestracji można było oglądać oczywiście na platformie Player. Obecnie należy wykupić pakiet, który w najtańszej opcji kosztuje kilka złotych miesięcznie i daje dostęp do bogatej biblioteki VOD. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Ponadto codziennie o 16:55 można obejrzeć ostatni odcinek.

OGLĄDAJ ODCINKI BRZYDULA 2 ONLINE NA PLAYER

t?a=1519441865&as=1230278529&t=1&tk=1&i=1

Brzydula 2 streszczenie odcinków

Brzydula 152 streszczenie

Ula zaprasza potrzebującą wsparcia Violettę do siebie na noc. Liczy, że obecność koleżanki również uspokoi gonitwę myśli w jej głowie.

Z kolei Marek nie mogąc znaleźć sobie miejsca w środku nocy dzwoni po Sebastiana. Okazuje się, że Olszańskiemu też przyda się towarzystwo. Na drugi dzień Paulina przygotowuje się do wylotu do Włoch. Na miejscu ma spotkać się potencjalnym kupcem rodzinnej posiadłości. Zależy jej już tylko na szybkiej spłacie Aleksa. Ula zapewnia ją, że wszystkim się zajmie pod jej nieobecność.

Skruszona Dąbrowska prosi Józefa, żeby zainterweniował i pogodził ją z chłopakami – chce wrócić do współpracy z nimi. Nie mogąc namierzyć syna, Cieplak każe przyjechać Wojtkowi. Bartkowi nie podoba się, że matka chce go odciąć i pomieszać mu szyki! Postanawia zareagować…

Alan zyskuje w oczach MiroSławo. Czyżby nie wszystko jeszcze było dla niego stracone? Projektanci udają się na spotkanie z Aleksem, który… jest wyjątkowo miły. Następnie Febo każe przygotować Ewie wykaz pracowników i ich zarobków…

Ula podrzuca Markowi strój Kuby na Aikido. Jest w szoku, widząc pierwsze oznaki kawalerskiego życia męża…

Brzydula 153 streszczenie

To jeden z najtrudniejszych dni dla Uli i Marka – kolejna rocznica ich ślubu. Dobrzański nie wie, jak powinien w tej sytuacji się zachować. Z kolei Ula robi wszystko, żeby nie myśleć! Wspomnienia z przeszłości jednak same wracają.

Julka i Kuba chcą uczcić ten dzień jak gdyby nigdy nic – uważają, że to święto ich rodziny. Tradycyjnie przygotowują dla rodziców prezenty.

W lobby hotelowym Violetta wpada na Yu Tian. Asystentka pana Hu jest wyraźnie poddenerwowana. Boi się, że wróg zobaczy więcej, niż powinien. Szybko się okazuje dlaczego! W pokoju hotelowym na Violę czeka Angelica. Siostra wspiera Kubasińską w trudnych chwilach. Zachęca ją także do działania, ale czy skutecznie?

W domu Dobrzańskich pojawia się Marek z kwiatami. Zaskoczona i pogubiona Ula wybiega. Marek podąża za nią. Docierają do miejsca, które do tej pory przywoływało szczęśliwe chwile. Niestety, nie tym razem. Emocje biorą górę, pada wiele bolesnych słów.

Miłość i Medycyna odc. 2 streszczenia odcinków

Miłość i Medycyna odc. 12 streszczenie. Ile odcinków ma serial duński?

Przyjaciółki online za darmo. Odc. 195 i 196

Przyjaciółki 206 online za darmo. Powtórki, streszczenia, gdzie oglądać?