w

Brzydula 2 online odcinek 64, 65, 66 za darmo: powtórki, streszczenia

Brzydula 2 online i powtórki

Serial Brzydula 2 online za darmo. Nowe odcinki sezonu 2 oglądać można w TVN 7. Powtórki dostępne są w internecie na platformie Player oraz w codziennie w TVN 7.

Brzudula 2 – Kiedy emisja odcinków?

Brzydula to serial, który miał bardzo wielu fanów. Po długiej przerwie nowe odcinki można oglądać w telewizji TVN 7. Od 5 października trwa emisja sezonu 2.

Nowe odcinki Brzydula 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7.

Brzydula 2 odcinek 65 wyemitowany zostanie w poniedziałek 18 stycznia 2021 roku. W kolejnych dniach obejrzeć można odcinki 66, 67, 68, 69. Na koniec stycznia nastąpi emisja Brzydula 2. odc. 70, 71, 72, 73 i 74.

Brzydula 2 online. Powtórki odcinków VOD

Brzydula 2 online za darmo bez rejestracji można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Ponadto codziennie o 15:30 można obejrzeć ostatni odcinek.

OGLĄDAJ ODCINKI BRZYDULA 2 ONLINE NA PLAYER

Odcinki Brzydula 2 w TV i online

  • Brzydula 2 odcinek 65 – poniedziałek 18 stycznia
  • Brzydula 2 odcinek 66 – wtorek 19 stycznia
  • Brzydula 2 odcinek 67 – środa 20 stycznia
  • Brzydula 2 odcinek 68 – czwartek 21 stycznia
  • Brzydula 2 odcinek 69 – piątek 22 stycznia

Brzydula 2 streszczenie odcinków

Brzydula 2 odcinek 64 streszczenie

Ula i Nadia śpieszą na ratunek Violetcie. Do akcji dołącza po chwili też Władek, który wyzywa zbirów pana Hu na pojedynek. Uli i jej przyjaciołom udaje się odbić Violettę. Kobieta ma już worek na głowie i ucieka na oślep. W końcu doganiają ją i zabierają do siedziby firmy. Zauważa ich Sebastian, który widząc kobietę w worku, zaczyna sądzić, że ma halucynacje z powodu nieprzespanych nocy. Ula, Nadia i Daniel uwalniają Violettę. I tu czeka na nich niespodzianka! Ula zastanawia się, o co w tym wszystkim chodzi. Marek spędza dzień w towarzystwie Sławomira, który nie chce wracać do pustego domu. W tej sytuacji panowie idą do baru na drinka. Po kilku głębszych Sławomiro zaczyna wywody na temat prawdziwej miłości… Jego słowa dogłębnie dotykają męża Uli. Kiedy Sławomir upija się w towarzystwie Marka, Mirosław wraca do ich mieszkania.

Brzydula 2 odcinek 65 streszczenie szczegółowe

Ula nie porzuca nadziei na odzyskanie dawnego życia. Po nocy spędzonej nad papierami F&D Maciek zdaje Uli raport. Dosadnie określa stan rzeczy i poziom zarządzania. Jego słowa słyszy Marek. Angelica próbuje nakłonić siostrę do przeczytania listu od Uli. Violetta nie chce słyszeć o Dobrzańskich i F&D. Ma żal do wszystkich. Czy jednak uzasadniony?

Do Ani zgłasza się kolejna kobieta – ofiara Kacpra. Poszkodowane pracownice umawiają się na spotkanie. Maciek chce towarzyszyć żonie, ale ona prosi, by pozwolił jej iść samej. Czy to na pewno dobra decyzja? Ula szykuje się na rozmowę z panem Hu. Niestety, jest zdana sama na siebie. Angelica podejmuje kolejną próbę przeczytania listu Violi. Początkowo siostra nie chce słyszeć ani słowa. Nagle jedno przykuwa jej szczególne zainteresowanie. Ulę intryguje fakt, że pan Hu boi się kontaktu z policją. Czyżby szanowany biznesmen miał coś na sumieniu? Dobrzańska jedzie skonfrontować się z mężem Violetty. Stawka jest wysoka – pieniądze dla F&D oraz wycofanie zarzutów wobec Marka. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Kuba i Julka dostrzegają zmianę w zachowaniu taty… Postanawiają coś z tym zrobić. Tymczasem Ula prosi męża o rozmowę. Ma dość życia w niepewności. Kiedy oboje są gotowi, żeby podjąć temat, nagle słychać huk!

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu – ostatni odcinek online (streszczenia)

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 333, 334, 335. Streszczenie szczegółowe odcinków