w

Brzydula 2 online darmo: powtórki, streszczenia odcinków 117 – 125

Brzydula odcinek 89 i 90

Brzydula 2 online za darmo. Streszczenia odcinków, powtórki, gdzie oglądać serial w internecie? Nowe odcinki sezonu 2 oglądać można w TVN 7. Powtórki dostępne są w internecie na platformie Player oraz w codziennie w TVN 7. Prezentujemy streszczenia Brzydula 2 odc. 117, 118, 119, 120.

Brzudula 2 – Kiedy emisja i powtórki odcinków?

Brzydula to serial, który miał bardzo wielu fanów. Po długiej przerwie nowe odcinki można oglądać w telewizji TVN 7. Od 5 października trwa emisja sezonu 2.

Nowe odcinki Brzydula 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7.

  • Brzydula 2 odcinek 116 – środa 31 marca
  • Brzydula 2 odcinek 117 – czwartek 1 kwietnia
  • Brzydula 2 odcinek 118 – piątek 2 kwietnia
  • Brzydula 2 odcinek 119 – wtorek 6 kwietnia

Brzydula 2 online. Powtórki odcinków VOD

Sporo osób szuka odcinków na CDA, Youtube czy Dailymotion. Brzydula 2 online za darmo bez rejestracji można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Ponadto codziennie o 16:55 można obejrzeć ostatni odcinek.

OGLĄDAJ ODCINKI BRZYDULA 2 ONLINE NA PLAYER

t?a=1519441865&as=1230278529&t=1&tk=1&i=1

Brzydula 2 streszczenie odcinków

Brzydula 2 odcinek 116

Ania i Maciek rozmawiają o propozycji pracy, którą dostał Szymczyk. Rozważają wszystkie „za” i „przeciw”. W końcu nadchodzi chwila prawdy – trzeba podjąć decyzję. Skacowana Violetta budzi się w domu Sebastiana. Mężczyzna proponuje jej śniadanie, ale ona postanawia wyjść po angielsku. Tymczasem Fic szuka jej w F&D. Natrafia na Angelicę, która podaje mu „instrukcję obsługi siostry”. Marek widzi, jak Ula wyrzuca szlafrok do kosza. Orientuje się, że żona rozmawiała z Anią. Między małżonkami dochodzi do niezręcznej dyskusji, która przeradza się w minikłótnię. Maciek odwiedza Ulę, szukając u niej wsparcia. Przyjaciółka jest zachwycona, do momentu, kiedy poznaje szczegóły zatrudnienia… W między czasie Ania przekazuje teściowej dobrą wiadomość… Chwilę później rozjuszona mama Maćka wpada do domu Uli, żeby skonfrontować się z synem. Chce przemówić mężczyźnie do rozsądku! Violetta rozmawia z Angelicą. Nie rozumie, dlaczego siostra próbuje wrobić ją w znajomość z facetem, który jej się podoba. Następnie sama idzie na masaż, który budzi w niej „traumy energetyczne”… Podczas zabiegu doznaje także oświecenia! Po porannym spięciu z Ulą Marek szuka mieszkania dla siebie. Kiedy prowadzi kolejną – podejrzaną – rozmowę, do gabinetu wchodzi Ula… Wszystko wskazuje na to, że najgorsze dopiero przed Dobrzańskimi!

Brzydula 2 odcinek 117

Maciek żegna się z rodziną i przyjaciółmi. Po wyjeździe męża Ania jest w rozsypce. Szuka wsparcia u Uli. W domu Sebastiana pojawia się ekipa z prezentem od Violetty. Mężczyzna jest w szoku! Pomimo pierwszej reakcji postanawia go wypróbować – zasypia błogim snem i budzi się w objęciach Violetty! Pogodzeni MiroSławo rozmawiają z Markiem. Proszą go o jedno – szczerość i klarowność działań. Dobrzański obiecuje spełnić ich życzenie, lecz już po chwili łamie jedną z obietnic. Po chwili na spotkanie dociera też Ula. Między nią a Pauliną dochodzi do biznesowego starcia.

Po której ze stron stanie Marek? Tymczasem Febo informuje wszystkich zaskoczonych o swoim planie B., który sfinansuje kolekcję rozwodową MiroSławo. Cała sytuacja odbija się na, i tak już wątłej, relacji Dobrzańskich. Rozwścieczona Violetta wpada do gabinetu Fica. Mecenas usiłuje się jej wytłumaczyć, ale kobieta nie chce go słuchać. Jest przekonana o swojej racji! Paulina spotyka się z Aleksem. Okazuje się, że Francesco nadal przebywa w Polsce. Postanawiają ostrzec przed nim swoich przyjaciół. Ale czy nie jest za późno? Spóźniony, ale wyspany, Sebastian dociera do firmy. Czeka na niego zdołowany Marek – jego małżeństwo dobiega końca. Tymczasem Ala i Ula rozmawiają o wydarzeniach z przeszłości… Dochodzi do zaskakujących wniosków.

Brzydula 2 odcinek 118

Nad ranem Sebastiana budzi pukanie do drzwi – kurier przyjechał po narożnik. Mężczyzna udaje, że nie ma go w domu. Dzwoni też do Violetty, żeby zaproponować jej rozwiązanie ich problemu. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli. Fic informuje Marka, że pozew rozwodowy został złożony. Dobrzańscy uznają, że nadszedł czas, żeby porozmawiać z dziećmi. W międzyczasie listonosz przynosi list polecony do Uli. Dzieci od razu zauważają, że to pismo z sądu. Prześcigają się w domysłach. Mają jednak przeczucie, że sprawa jest poważna. Ala próbuje zbagatelizować ich pomysły. Z drugiej strony sama wzywa Józefa na pomoc – muszą porozmawiać z Ulą i Markiem!

Adam jest pod wrażeniem nagłej zmiany w zachowaniu współpracowników. Również Ewa postanawia skorzystać z okazji, żeby zbliżyć się do nowego „prezesa”. Wykorzystuje do tego wiedzę, którą dostała od księgowych. Bożenka widzi, jak Adam i Ewa dobrze się bawią. Jest zazdrosna. Postanawia coś z tym zrobić! Po intensywnym dniu Violetta i Sebastian wracają do domu. Podczas rozmowy sytuacja ponownie robi się niezręczna. Wieczorem Viola spędza czas z Angelicą, która postanawia otworzyć siostrze oczy! Ula i Marek ponownie ścierają się w sprawach zawodowych – sytuacja w małżeństwie jest coraz bardziej napięta. Józef odbiera dzieci ze szkoły. Wszyscy jadą do domu Dobrzańskich i czekają na Ulę i Marka. Julka i Kuba korzystają z nieuwagi dziadków i podkradają list z sądu…

ELIF 949 i 950 STRESZCZENIA ODCINKÓW PO POLSKU

Elif 949 i 950 streszczenie odcinków po polsku

Anglia - Polska transmisja

Anglia – Polska na żywo. Gdzie oglądać live stream online?