Borussia Moenchengladbach – Bayern online za darmo

Transmisja z Borussia Moenchengladbach – Bayern Monachium nie będzie dostępna w Eleven Sports 1. Gdzie oglądać mecz na żywo? Prawa do pokazywania meczów Bundesligi na żywo ma ViaPlay.

Oglądanie transmisji z meczów Bayernu Monachium i pozostałych spotkań z Bundesligi nie będzie w tym sezonie zbyt proste. Żadek z kanałów TV nie ma prawa pokazywać meczów na żywo. Wszystko dlatego, że prawa do tego nabył NENT, który transmisje udostępnia na ViaPlay.

Co to właściwie jest ViaPlay? Jest to platforma internetowa, gdzie można oglądać live stream z Bundesligi. Dostęp do miesięcznego abonamentu kosztuje 34,99zł.

Na szczęście mecz Borussia Moenchengladbach – Bayern online za darmo można oglądac legalnie. Gdzie? Właśnie w internecie. ViaPlay za darmo można oglądać 30 dni jako okres testowy. To świetny sposób, aby obejrzeć transmisję z Gladbach – Bayern.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ