Behawiorysta online za darmo gdzie obejrzeć?

Behawiorysta online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki, kiedy ich emisja w TVN? Zobacz streszczenie wszystkich odcinków serialu Behawiorysta, który obecnie oglądać można na platformie Player.

Behawiorysta online

Serial Behawiorysta to jedna z najnowszych produkcji „Player Original”. Powstała na bazie książki Remigiusza Mroza. Czy we współczesnym świecie, gdzie granica między tym, co realne a wirtualne zaciera się, behawiorysta Gerard Edling będzie w stanie „przeczytać” wytrawnego zabójcę schowanego za ekranem komputera?

Obecnie serial Behawiorysta online dostępny jest na platformie Player. Ile ma odcinków? Całość składa się z 8 odcinków, które ukazywały się co tydzień. Ostatni odcinek, czyli Behawiorysta odc. 8 premierą ma 22 lutego.

Behawiorysta kiedy w TVN?

Większość produkcji „Player Original” prędzej czy później emitowana była również w telewizji TVN. Kiedy będzie można tam obejrzeć Behawiorystę? Tego jak na razie nie wiadomo. Być może nastąpi to w jesiennej ramówce.

Gdzie obejrzeć za darmo?

Behawiorysta online za darmo, gdzie obejrzeć? Niestety obecnie odcinki serialu dostępne sa jedynie na Player.pl. Zachęcamy jednak do wykupienia choćby najtańszego pakietu, który pozwala oglądać wiele seriali i programów z TVN i nie tylko. Najbardziej opłacalne jest wykupienie rocznego dostępu w promocyjnej cenie.

OGLĄDAJ SERIAL BEHAWIORYSTA NA PLAYER.PL

Behawiorysta streszczenie odcinków

Behawiorysta odc. 1

W szkole podstawowej w Opolu pojawia się zamaskowany napastnik i barykaduje z grupą dzieci oraz wychowawców. Nie stawia żadnych żądań, próśb o okup. Na miejscu zjawia się wkrótce policja – komisarz Marek Rosner oraz prokurator Beata Drejer. Antyterroryści otaczają szkołę i zbierają informację o tym, co dzieje się w środku. Pojawia się także Naczelnik Ubertowska, prokurator okręgowa, szefowa Beaty. Jest przerażona.

Pokazuje tablet na którym widać, że napastnik transmituje przez Internet to, co dzieje się wewnątrz szkoły. Porywacz wybrał z grupy dzieci 8-letnią dziewczynkę Lenę i jej nauczycielkę Jadwigę, teraz stawia widzom pytanie: którą z nich ma zabić?

Weronika, policyjna informatyk, raportuje, że stream z „Dylematem” ogląda już kilkaset tysięcy ludzi. Widzów przybywa lawinowo, głosują. Policja ma związane ręce – nie udaje im się zablokować transmisji, a wejście antyterrorystów do szkoły stanowi zbyt duże ryzyko.

Beata, mimo sprzeciwu swojej szefowej, wzywa więc na pomoc Gerarda Edlinga – kinezyka, byłego prokuratora, personę non grata w opolskich organach ścigania. Wydaje się, że tylko on może im pomóc i „odczytać” intencje z ruchów zamachowca. Niestety pojawia się zbyt późno, następuje koniec głosowania. Czy szaleniec wykona wyrok Internautów? Czy wirtualna gra zamieni się w realne makabryczne widowisko?

Behawiorysta odc. 2

Emilia, córka Gerarda, ma mu za złe, że nie powiedział jej o próbie samobójczej matki. Dziewczyna jest wstrząśnięta tą informacją i chciałaby wiedzieć co skłoniło Brygidę do tak drastycznego kroku.

Widzowie głosują kto ma zginąć – starszy mężczyzna czy młody chłopak. Pojawiają się nowe informacje na temat przetrzymywanych.

Tymczasem w prokuraturze Gerard koncentruje się na badaniu Horsta, uważa, że to on jest kluczem do całej zagadki.

Behawiorysta odc. 3

Wycieka film, w którym jeden z przetrzymywanych – Orson w lekceważący sposób wypowiada się o osobach, które zabił w wypadku. Powoduje to oburzenie opinii publicznej, pojawiają się głosy, że w DYLEMACIE zginął niewłaściwy człowiek.

Natomiast Gerard próbuje odnaleźć związek między ofiarami Dylematu, aby przewidzieć kto zostanie porwany w następnej kolejności. Pomaga mu Weronika. Bada film o Orsonie i trafia na trop użytkownika, który wrzucił go do social mediów. Okazuje się, że burza medialna wywołana nagraniem została precyzyjnie zaprojektowana przez Horsta.

Behawiorysta odc. 4

Bestialskie zabójstwo małej dziewczynki w DYLEMACIE powoduje ogromne poruszenie wśród ludzi. Przewidywania Gerarda się nie sprawdziły, zawiódł po raz kolejny, ale tym razem stał się również współwinny śmierci dziecka. Koledzy z prokuratury obwiniają Edlinga.

Behawiorysta odc. 5

Po tym, jak media dowiadują się od żony porwanego biznesmena, że Garard współpracował z Horstem, Edling zostaje okrzyknięty partnerem Zeigera. Naczelnik Prokuratury – Ubertowska jest wściekła, podczas konferencji prasowej musi tłumaczyć się dziennikarzom, dlaczego Gerard został w ogóle dopuszczony do śledztwa. Edlingowi udaje się uwolnić dziewczynki, czym rujnuje precyzyjny plan Horsta. Zamachowiec postanawia się na nim odegrać. Organizuje specjalny DYLEMAT, tylko dla Gerarda. Tym razem to on, a nie widzowie będzie musiał zdecydować o życiu innych. Tytułowy behawiorysta staje przed straszliwym wyborem. Dostaje godzinę na podjęcie najtrudniejszej decyzji w swoim życiu…

Behawiorysta odc. 6

Brygida wraca do domu. Prosi córkę, by ta wytłumaczyła jej, w co zamieszany jest Gerard. Emilia początkowo opiera się, ale ostatecznie, pokazuje matce wszystkie dylematy. Także ten, na którym jest  Edling. Zdezorientowana i przytłoczona całą sytuacją Brygida, postanawia uciec. Co łączy ją z Horstem? Czy mają wspólną przeszłość?

Tymczasem Gerard szuka bezpiecznego schronienia. Szuka go policja, a on chce się zaszyć u Beaty. Gdy idzie w kierunku jej mieszkania, zauważa siedzących w aucie „tajniaków”. Odchodzi niezauważony. Drejer wracając do domu, również orientuje się, że wejście do jej klatki jest obserwowane. Domyśla się, że Rosner wystawia ją jako przynętę. Postanawia więc pojechać do ulubionego miejsca jej i Gerarda z nadzieją, że tam się spotkają.

W tym samym czasie Emilka orientuje się, że Brygidy nie ma w domu, zniknęła…

Behawiorysta odc. 7

Gerard jest przesłuchiwany w areszcie. Nie mówi policji czego się dowiedział o Brygidzie, nie chce ryzykować. Tłumaczy jednak, jak Horst zmusił go do odebrania życia biznesmenowi, w zamian za życie dziewczynki.

Beata zjawia się w areszcie. Relacjonuje Gerardowi, czego dowiedziała się o biznesmenie ze Starachowic – przed laty, jako młody chłopak, bezkarnie gwałcił dziewczynki na koloniach w ośrodku wypoczynkowym swojego ojca. Edling zaczyna widzieć związek tej historii z przeszłością Brygidy, prosi więc Drejer o sprawdzenie kilku faktów z młodości swojej żony.

Tymczasem Brygida i Horst rozmawiają w domu Kamilka. Okazuje się, że cała trójka zna się bardzo dobrze i łączy ich silna więź…

Behawiorysta odc. 8

Po tym, jak Brygida zgadza się pomóc Gerardowi, oboje wyruszają na poszukiwania Horsta. Edling przepytuje swoją żonę, szuka szczegółów, które mogą pomóc w znalezieniu Zeigera. Niestety zdaje się, że krążą w kółko – Brygida nie wie, gdzie Horst może przetrzymywać Beatę. Nie zdradził jej całego swojego planu. Tymczasem Zeiger zadaje przetrzymywanej Beacie kompromitujące pytania, opowiada o jej romansie z Gerardem, oglądają to widzowie Dylematu. Widzi to też Edling, rośnie w nim potężne poczucie winy, wie, że naraził najważniejsze dla niego osoby na śmierć. Gerard wpada na plan jak dotrzeć do Horsta. Muszą wyciągnąć tę informację od Kamilka. Dla Brygidy to niezwykle trudna emocjonalnie rozmowa. Jednak udaje im się zmanipulować mężczyznę i dowiedzieć, gdzie Horst więzi Beatę. Brygida nie chce, żeby Gerard jechał tam sam. Przekonuje go, że umie rozmawiać z Zeigerem, byli kiedyś niezwykle blisko. Dalej czuje z nim więź. Prosi swego męża by pojechali tam sami, bez obstawy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj