Bayern – Salzburg online za darmo. Transmisja na żywo gdzie obejrzeć?

Bayern – Salzburg online za darmo – transmisja na żywo w internecie gdzie oglądać? Mecz pokaże Polsat Sport Premium 1. Live stream można wykupić w promocyjnej cenie, a poza tym mecz Bayern – Salzburg online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Gdzie obejrzeć mecz Bayern – Salzburg na żywo?

Czas na rewanżowe mecze 1/8 finału Ligi MIstrzów. We wtorek Bayern Monachium podejmie Salzburg. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Gdzie i o której oglądać transmisję? Bayern – Salzburg na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 1. Studio można oglądać od godziny 19:00, a pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o 21:00.

Bayern – Salzburg online za darmo?

Transmisja z meczu Ligi Mistrzów Bayern – Salzburg dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Polsat Box GO. Nie jest to usługa darmowa, a dostęp do telewizji Polsat Sport Premium na żywo w internecie kosztuje 40 zł na 30 dni.

Inną opcją jest skorzystanie z Canal+ Online. Obecnie w promocji można wybrać pakiet sportowy, który pozwoli oglądać nie tylko Polsat Sport Premium, ale również Eleven Sports. Pierwszy miesiąc kosztuje jedynie 35 zł.

Mecz Bayern – Salzburg online za darmo można śledzić w naszej relacji live.

Gdzie obejrzeć mecz Bayern – Salzburg na żywo?

Transmisja z meczu Bayern – Salzburg dostępna będzie w telewizji Polsat Sport Premium 1.

Gdzie oglądać transmisje z Ligi Mistrzów w internecie?

Telewizja Polsat Sport Premium stream online udostępnia na dwóch platformach: Polsat BOX i Canal+ Online. Nie są to jednak darmowe usługi.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P