Azja Express odc. 1 streszczenie. Zbiórka w Stambule

Azja Express odc. 1 już w sobotę 4 marca. Co się w nim wydarzy? Oczywiście poznamy uczestników nowego sezonu, którzy zbiorą się w Stambule. Jakie zadanie czeka na nich na początek?

Już dziś premiera Azja Express odcinek 1. Uczestnicy nowego sezonu spotkają się w Stambule, skąd wyruszą w podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Po przybyciu do miasta, pełnego kontrastów i przepychu, uczestnicy zostali wyposażeni w znaki rozpoznawcze programu – plecaki. Pierwszym zadaniem było ich odnalezienie, a droga do nich była pełna zaskakujących przeszkód. Trzy pary, z najlepszym czasem, wygrały pierwszą misję i otrzymały cenne nagrody.

W drodze do Bursy, kolejnego celu na trasie, niektórym uczestnikom udało się zmieścić w czasie, ale innym już nie. W trakcie pierwszej nocy wyprawy musieli zmierzyć się z trudnościami, aby znaleźć miejsce na spanie. Niektórym udało się zorganizować nocleg, a inni musieli spać pod gołym niebem.

W pierwszym odcinku uczestnicy mieli okazję przetestować swoją wytrzymałość, determinację i zdolności przystosowawcze do nowych warunków. Widzowie mieli szansę zobaczyć, jakie przygody czekają na nich w kolejnych odcinkach programu, oraz poznać sylwetki i charaktery uczestników.

Zobacz gdzie oglądać Azja Express online za darmo na żywo i formie powtórek.

Azja Express odc. 1 można obejrzeć w sobotę 4 marca o godzinie 20:00. Powtórka dostępna będzie w niedzielę o 12:05 w TVN i o 22:00 w TVN Style.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ