Austria – Lech online za darmo. Live stream, transmisja

Austria – Lech online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i live stream? Mecze Lecha Poznań na żywo można obejrzeć na ViaPlay.

  • Transmisja z Austria – Lech w ViaPlay
  • Live stream na TVP Sport tym razem nie będzie dostępny
  • Mecz Austria – Lech online za darmo można śledzić w naszym serwisie
  • Lech Poznań może zapewnić sobie awans od kolejnej rundy Ligi Konferencji UEFA
  • Promocja ViaPlay

Mecz Austria – Lech na żywo odbędzie się w czwartek 27 października 2022 roku. Początek spotkania o godzinie 18:45. Gdzie oglądać mecz? Transmisja dostępna będzie na platformie ViaPlay.

Studio rozpocznie się godzinę przed meczem, a komentatorami będą Przemysław Pełka oraz Łukasz Trałka.

Mecze Lecha rozgrywane w Poznaniu można było oglądać również na TVP Sport, ale w przypadku spotkań wyjazdowych nie ma na co liczyć.

W pierwszym meczu rozgrywanym w Poznaniu Lech wygrał z Austrią aż 4:1. Obecnie mistrzowie Polski mają pięć punktów, a Austria zaledwie jeden.

Skrót meczu Lech – Austria 4:1

Kolejorz może sobie dzisiaj zapewnić awans do kolejnej rundy. Musi wygrać z Austrią i liczyć, że Villarreal nie przegra Hapoel Beer Szewa. Oba mecze na żywo w internecie można śledzić w naszych relacjach live.

Austria – Lech stream w internecie dostępny jest na ViaPlay. Miesięczny koszt dostępu do tej platformy wynosi 34 zł. Jeśli macie kogoś znajomego, to może Wam polecić specjalną promocję, dzięki której za 34 zł będziecie mogli oglądać ViaPlay aż przez trzy miesiące.

Mecz Austria – Lech online za darmo można śledzić w naszej relacji live. Zapraszamy.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ