Apollon – Lech transmisja online. Super Polsat i Polsat Sport pokażą mecz na żywo

Czy Super Polsat na żywo przeprowadzi transmisję z meczu Lecha Poznań z Apollonem Limassol? Dobre wieści są takie, że mecz na żywo za darmo można obejrzeć. A w razie czego zapraszamy na Apollon – Lech online.

Apollon – Lech transmisja

Mecz Apollon – Lech Poznań odbędzie się w środę 23 września o godzinie 18:00. Długo nie było wiadomo kto przeprowadzi transmisję TV z tego spotkania, a gdy Polsat Sport nabył prawa transmisyjne, to nie było pewności czy mecz na żywo za darmo pokaże również Super Polsat.

Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze dla kibiców i transmisja z Apollon – Lech Poznań będzie dostępna zarówno w telewizji Polsat Sport, jak i Super Polsat. Lech Poznań musi wygrać na Cyprze, aby awansować do kolejnej rundy.

Apollon – Lech online

Mecz Apollon – Lech online na żywo obejrzeć można na IPLA TV, gdzie Polsat Sport stream udostępni za 5 zł. Relacja live za free w EkstraklasaLive.pl.

– Największa siłą naszego rywala jest doświadczenie. To zespół złożony z wielu zagranicznych, ale bardzo doświadczonych zawodników. Na pewno będziemy musieli być w pełni skoncentrowani w defensywie i w ofensywie będziemy musieli nasze sytuacje wykorzystać z zimną krwią, bo na pewno nie będzie ich bardzo dużo – powiedział Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań przed meczem z Apollon Limassol.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ