w

Apollon – Lech transmisja online. Super Polsat i Polsat Sport pokażą mecz na żywo

Charleroi FC - Lech transmisja

Czy Super Polsat na żywo przeprowadzi transmisję z meczu Lecha Poznań z Apollonem Limassol? Dobre wieści są takie, że mecz na żywo za darmo można obejrzeć. A w razie czego zapraszamy na Apollon – Lech online.

Apollon – Lech transmisja

Mecz Apollon – Lech Poznań odbędzie się w środę 23 września o godzinie 18:00. Długo nie było wiadomo kto przeprowadzi transmisję TV z tego spotkania, a gdy Polsat Sport nabył prawa transmisyjne, to nie było pewności czy mecz na żywo za darmo pokaże również Super Polsat.

Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze dla kibiców i transmisja z Apollon – Lech Poznań będzie dostępna zarówno w telewizji Polsat Sport, jak i Super Polsat. Lech Poznań musi wygrać na Cyprze, aby awansować do kolejnej rundy.

Apollon – Lech online

Mecz Apollon – Lech online na żywo obejrzeć można na IPLA TV, gdzie Polsat Sport stream udostępni za 5 zł. Relacja live za free w EkstraklasaLive.pl.

– Największa siłą naszego rywala jest doświadczenie. To zespół złożony z wielu zagranicznych, ale bardzo doświadczonych zawodników. Na pewno będziemy musieli być w pełni skoncentrowani w defensywie i w ofensywie będziemy musieli nasze sytuacje wykorzystać z zimną krwią, bo na pewno nie będzie ich bardzo dużo – powiedział Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań przed meczem z Apollon Limassol.

Na Wspólnej online za darmo bez logowania

Na Wspólnej online bez logowania. Streszczenie odcinków 3247, 3248, 3249

Super Polsat online

Super Polsat online. Stream na żywo. Gdzie oglądać za darmo?