Żużel na żywo

Apator – Włókniarz online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję? Żużel na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport 5. Dostępny jest również legalny live streaming.

Transmisja TV z meczu Apator – Włókniarz. Gdzie oglądać na żywo?

W meczu o brązowy medal PGE Ekstraligi zmierzą się ze sobą Apator Toruń i Włókniarz Częstochowa. Mecz odbędzie się w niedzielę 17 września o godzinie 16:30. Gdzie obejrzeć żużel na żywo? Transmisja TV z Apator Toruń – Sparta Wrocław dostępna będzie w Eleven Sports 1. Komentatorami spotkania będą Marcin Musiał oraz Maciej Markowski. Studio poprowadzą Anita Mazur i Adrian Miedziński. Zobacz również w jaki sposób oglądać żużel online.

Apator – Włókniarz online za darmo. Żużel na żywo w internecie

Żużel na żywo w internecie można oglądać w legalny sposób. Jest na to kilka sposobów. Live streaming udostępnia Player i Canal+ Online. Na obu platformach można oglądać zarówno Canal+ Sport 5, jak i Eleven Sports 1, dzięki czemu po wykupieniu odpowiednich pakietów mamy dostęp do wszystkich transmisji z PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Jeśli nie możesz obejrzeć transmisji w internecie, to mecz Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa online za darmo można śledzić w naszej relacji live.

PGE Ekstraliga: Mecz Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa na żywo w TV i internecie

Data 17.09.2023, 16:30
Transmisja w TV: Eleven Sports 1.
Live stream w internecie: Player, Canal+ Online

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj