Strona głównaTelewizja onlineTVN online stream za darmoAmeryka Express 2020 online. Gdzie oglądać za darmo?

Ameryka Express 2020 online. Gdzie oglądać za darmo?

Ameryka Express 2020 można oglądać nie tylko w telewizji TVN, ale również w internecie. Wszystkie odcinki online udostępniane są na platformie Player w formie VOD. Ameryka Express online na żywo za darmo dostępna jest natomiast na platformie WP Pilot. Co ważne nawet dla widzów przebywających za granicą.

Ameryka Express – gdzie i kiedy oglądać odcinki w telewizji?

Premiera Ameryka Express w środę 4 marca 2020 roku. Nowe odcinki emitowane są w każdą środę o godzinie 21:30 w telewizji TVN. Cała edycja 2 liczy 13 odcinków. Trwają one nieco ponad godzinę, co w połączeniu z reklamami oznacza emisję do godziny 23.

Powtórki Ameryka Express w TVN można oglądać w niedzielę ok. godziny 13:40. 

Zobacz zwiastun Ameryka Express 2

Ameryka Express online – odcinki za darmo w internecie

Sezon 2 programu Ameryka Express online za darmo można oglądać w legalny sposób. Wszystkie odcinki w internecie publikowane są na platformie Player.PL tuż po premierze w TVN. Ameryka Express w VOD oznacza, że powtórki można obejrzeć w dowolnym momencie. 

Premiery odcinków również są dostępne w internecie. Ameryka Express online na żywo udostępniana jest na platformie WP Pilot, gdzie znaleźć można legalny i darmowy live stream z telewizji TVN. Ważna informacja jest taka, że na WP Pilot Ameryka online za darmo jest aktywna dla osób przebywających za granicą Polski. Należy jedynie potwierdzić swoją tożsamość, tj. kraj pochodzenia.

Legalny dostęp do telewizji TVN w internecie można wykupić również na Player.PL. Najtańszy pakiet kosztuje 10 zł na miesiąc. Umożliwia on oglądania telewizji TVN, TVN 7 i TTV online za darmo, a ponadto daje dostęp do wszystkich seriali i programów bez reklam, a często również przed premierą w telewizji.

Ameryka Express 2020 – uczestnicy

W programie Ameryka Express 2020 udział weźmie szesnastu uczestników, czyli osiem par. Program poprowadzi tym razem Daria Ładocha, która wygrała program “Agent Gwiazdy 2”. Akcja rozgrywać będzie się w Gwatemali i Kolumbii.

Uczestnicy Ameryka Express – sezon 2:

  • Iwona Benjamin z mężem Reggie’m
  • bracia Grzegorz i Rafał Collins
  • Paweł Deląg z Dariuszem Lipką
  • Małgorzata Heretyk ze swoim partnerem Ernestem Musiałem
  • Patrycja Markowska z bratnią duszą Żanetą Luberą
  • przyjaciółki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska
  • Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą
  • Marcin „Różal” Różalski z kolegą Bartoszem Fabińskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj