Strona głównaProgramy TVAlicja Szemplińska komentuje wygraną "The Voice of Poland". W przyszłym roku edycja...

Alicja Szemplińska komentuje wygraną „The Voice of Poland”. W przyszłym roku edycja Kids i Senior

W sobotni wieczór odbył się finał „The Voice of Poland”. Najlepsza okazała się Alicja Szempińska z drużyny Tomsona i Barona. Telewizja TVP 2 ogłosiła już, że w przyszłym roku odbędzie się „The Voice Poland Kids” oraz „The Voice of Poland Senior”.

W finale wystąpiło czterech uczestników: Tadeusz Seibert (drużyna Margaret), Damian Kulej (drużyna Kamila Bednarka), Daria Reczek (drużyna Michała Szpaka) oraz Alicja Szemplińska (drużyna Tomsona i Barona). Ostatecznie do samego końca na zwycięstwo mogła liczyć Alicja Szemplińska i Daria Reczek. Wygrała ta pierwsza.

„Dopiero teraz moje emocje lekko opadły i jestem w stanie napisać kilka słów. Wciąż nie dociera do mnie to co wydarzyło się wczoraj. Czuje się OGROMNIE szczęśliwa, zaszczycona, wyróżniona i wdzięczna.
Dziękuje wam, za każdy oddany głos i dobre słowo, to znaczy dla mnie wszystko !!!” – napisała na Instagramie Alicja Szemplińska.

https://www.instagram.com/p/B5hwnufFV-u/

Wiadomo już, że wkrótce w telewizji TVP 2 oglądać będzie można „The Voice Senior” (premiera 7 grudnia) i „The Voice Kids” (premiera 2 stycznia 2020).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj