w ,

Alicja Szemplińska komentuje wygraną „The Voice of Poland”. W przyszłym roku edycja Kids i Senior

Alicja Szempińska (The Voice of Poland)

W sobotni wieczór odbył się finał „The Voice of Poland”. Najlepsza okazała się Alicja Szempińska z drużyny Tomsona i Barona. Telewizja TVP 2 ogłosiła już, że w przyszłym roku odbędzie się „The Voice Poland Kids” oraz „The Voice of Poland Senior”.

W finale wystąpiło czterech uczestników: Tadeusz Seibert (drużyna Margaret), Damian Kulej (drużyna Kamila Bednarka), Daria Reczek (drużyna Michała Szpaka) oraz Alicja Szemplińska (drużyna Tomsona i Barona). Ostatecznie do samego końca na zwycięstwo mogła liczyć Alicja Szemplińska i Daria Reczek. Wygrała ta pierwsza.

„Dopiero teraz moje emocje lekko opadły i jestem w stanie napisać kilka słów. Wciąż nie dociera do mnie to co wydarzyło się wczoraj. Czuje się OGROMNIE szczęśliwa, zaszczycona, wyróżniona i wdzięczna.
Dziękuje wam, za każdy oddany głos i dobre słowo, to znaczy dla mnie wszystko !!!” – napisała na Instagramie Alicja Szemplińska.

View this post on Instagram

!!! Dopiero teraz moje emocje lekko opadły i jestem w stanie napisać kilka słów Wciąż nie dociera do mnie to co wydarzyło się wczoraj. Czuje się OGROMNIE szczęśliwa, zaszczycona, wyróżniona i wdzięczna. Dziękuje wam, za każdy oddany głos i dobre słowo, to znaczy dla mnie wszystko !!! Dziękuje moim cudownym mentorom @alekbaron i @tomsoniziofficial dzięki którym mogłam tak pięknie przeżyć tą muzyczną przygodę jaką był udział w programie, nie mogłam trafić lepiej jak do was! You’re simply the best! Już niebawem widzimy się razem na koncercie 🤙🏻❤️ Dziękuje wszystkim pozostałym trenerom @margaret_official @michal_szpakofficial @kamilbednarek, zawsze mogłam liczyć na wasze wsparcie i dobre słowo, jesteście niezastąpieni ❤️ Dziękuje i gratuluje wszystkim WSPANIAŁYM uczestnikom programu, którzy mnie wspierali przez tą całą niesamowitą drogę! Jesteście najlepsi, kocham was całym sercem i mocno w was wierzę! Dziękuje całej ekipie produkcyjnej i zespołowi muzycznemu @voiceofpoland którzy zawsze dawali mi pozytywną energię a w szczególności @minsonn – I love You!!! I oczywiście dziękuje mojej rodzinie, przyjaciołom i mojemu trenerowi wokalnemu @marcin.wortmann bez których nic bym nie osiągnęła! To nasz wspólny sukces ❤️🙏🏻 Piosenki które zaśpiewałam w odcinku finałowym mają niezwykłą wartość w moim sercu i zaśpiewanie ich to moje spełnienie marzeń! Show must go on! A na koniec zapraszam was do obejrzenia teledysku do mojego singla, nad którym pracowała wspaniała ekipa m.in @patrykkumor @zajacofficial @wojtekkoziara – wielkie dzięki! Link w opisie!❤️ Marzenia się spełniają!

A post shared by ALICJA (@aliciaszemplinska) on

Wiadomo już, że wkrótce w telewizji TVP 2 oglądać będzie można „The Voice Senior” (premiera 7 grudnia) i „The Voice Kids” (premiera 2 stycznia 2020).

Irlandczyk online na Netflix. Gdzie i kiedy oglądać?

Ludzie zasypiają na „Irlandczyku”. Obejrzyj go jako miniserial

Bojack Horseman

Bojack Horseman – 7 ciekawostek od Netflixa