w

40 kontra 20 online za darmo. Odcinki: kiedy leci, powtórki w internecie

40 kontra 20 online za darmo

40 kontra 20 online za darmo. Kiedy leci, o której i gdzie obejrzeć? Odcinki nowego programu oglądać można w TVN 7. Powtórki 40 kontra 20 dostępne są w internecie na platformie Player oraz w sobotę w TVN7. W poniedziałek wyemitowany został finał.

OGLĄDAJ 40 KONTRA 20 NA PLAYER.PL

40 kontra 20 kiedy i o której lecą odcinki?

40 kontra 20 to nowy program, który latem będzie można oglądać w telewizji TVN 7. To pierwszy sezon randkowego reality-show, który nakręcony został na Krecie. Miłość nie pyta o wiek! To główne przesłanie najnowszego randkowego show „40 kontra 20”, w którym dwóch wyjątkowych mężczyzn – starszy i młodszy – będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. W wyborze tej jedynej może liczyć się wszystko – lecz nie metryka! 

40 kontra 20 składa się z 40 odcinków. Można je oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 Oczywiście w telewizji TVN 7 oraz online. Finał programu wyemitowany zostanie w poniedziałek 23 sierpnia.

40 kontra 20 online. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków za darmo

Program 40 kontra 20 online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Ostatni odcinek jest już dostępny na Player.pl. Odcinki na Youtube, CDA i Dailymotion nie są udostępniane przez TVN7.

Od niedawna platforma Player jest płatna, dlatego 40 kontra 20 online za darmo nie można już oglądać. Najtańszy pakiet kosztuje 5 zł, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej oferty, dzięki czemu macie pewność, że obejrzycie wszystkie odcinki 40 kontra 20 w VOD.

OGLĄDAJ 40 KONTRA 20 NA PLAYER.PL

40 kontra 20 o co chodzi w programie?

„40 kontra 20” to program, w którym nic nie jest oczywiste a każda decyzja ma swoje konsekwencje. Jednym z najważniejszych momentów reality jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy którą uczestniczkę zaproszą do swojej grupy, aby poznać ją bliżej i dać jej szansę na zbudowanie z nim relacji.

Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te które wybrał Junior w Glampingu. Willa oznacza komfort i wygodę, a także inny rodzaj aktywności i randek, na które Senior zaprasza swoje wybranki – wyrafinowaną kolację, spotkanie w ekskluzywnej winnicy, czy romantyczny rejs jachtem. Glamping to bliski kontakt z naturą, prysznic na świeżym powietrzu i odpoczynek w hamaku.

Mieszkanie z Juniorem to także szalone i nieprzewidywalne randki jak przejażdżka speed boatem czy spontaniczna kolacja na plaży. Dwie strefy – willę i glamping, łączy część wspólna – obszar przy basenie. To tam odbywają się ceremonie, challenge, potańcówki oraz głębokie rozmowy, podczas których Panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy. A to kluczowa kwestia w programie! Senior i Junior wybierając kobiety podczas przegrupowania, mogą je sobie nawzajem podkradać, więc ostatecznie nigdy nie wiadomo, jak ułożą się związki i relacje w programie.  

Uczestnicy 40 kontra 20

W programie 40 kontra 20 zobaczymy dwóch panów, którzy będą walczyć o względu kobiet: Robert Kochanek i Bartek Andrzejczak. Z kolei jeśli chodzi o uczestniczki, to w programie zobaczymy następujące kobiety: Oliwia Krzemińska, Beata Dethloff, Paula Migas, Anna Jacuńska, Patrycja Rodak, Gosia Jurasz, Kinga Zapadka, Magda Chajko, Marta Mazurkiewicz i Izabela Sopora.

W Niemczech program był niezwykle popularny i z pewnością podobnie będzie w Polsce. Czy powtórzy sukces Hotel Paradise? To się okaże. Zapraszamy do oglądania 40 kontra 20 odc. 1 online za darmo lub w telewizji TVN 7.

Polska - Austria online stream

Polska – Hiszpania transmisja online. Siatkówka kobiet na żywo w internecie

Polska Holandia online za darmo

Bremer – Bayern online za darmo. Mecz na żywo w internecie