40 kontra 20 online za darmo. Odcinki: kiedy leci, powtórki w internecie

40 kontra 20 online za darmo. Kiedy leci, o której i gdzie obejrzeć? Odcinki programu oglądać można w TVN 7. Powtórki 40 kontra 20 dostępne są w internecie na platformie Player oraz w sobotę w TVN7. We wtorek wyemitowany został finał.

OGLĄDAJ 40 KONTRA 20 NA PLAYER.PL

40 kontra 20 kiedy i o której lecą odcinki?

40 kontra 20 to program, który można oglądać w telewizji TVN 7. W listopadzie 2022 roku rozpoczęła się emisja drugiego sezonu randkowego reality-show. Miłość nie pyta o wiek! To główne przesłanie najnowszego randkowego show „40 kontra 20”, w którym dwóch wyjątkowych mężczyzn – starszy i młodszy – będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. W wyborze tej jedynej może liczyć się wszystko – lecz nie metryka! 

40 kontra 20 składa się z 40 odcinków. Można je oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 Oczywiście w telewizji TVN 7 oraz online.

Na słonecznej Krecie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to Tom przedsiębiorczy, doświadczony czterdziestolatek, który zamieszka w ekskluzywnej willi. Tomasz to z kolei młodszy, seksowny dwudziestolatek zostanie gospodarzem swobodniejszego glampingu. Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek.

40 kontra 20 online sezon 2. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków za darmo

Program 40 kontra 20 online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Ostatni odcinek jest już dostępny na Player.pl. Odcinki na Youtube, CDA i Dailymotion nie są udostępniane przez TVN7.

Od niedawna platforma Player jest płatna, dlatego 40 kontra 20 online za darmo nie można już oglądać.

OGLĄDAJ 40 KONTRA 20 NA PLAYER.PL

40 kontra 20 o co chodzi w programie?

„40 kontra 20” to program, w którym nic nie jest oczywiste a każda decyzja ma swoje konsekwencje. Jednym z najważniejszych momentów reality jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy którą uczestniczkę zaproszą do swojej grupy, aby poznać ją bliżej i dać jej szansę na zbudowanie z nim relacji.

Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te które wybrał Junior w Glampingu. Willa oznacza komfort i wygodę, a także inny rodzaj aktywności i randek, na które Senior zaprasza swoje wybranki – wyrafinowaną kolację, spotkanie w ekskluzywnej winnicy, czy romantyczny rejs jachtem. Glamping to bliski kontakt z naturą, prysznic na świeżym powietrzu i odpoczynek w hamaku.

Mieszkanie z Juniorem to także szalone i nieprzewidywalne randki jak przejażdżka speed boatem czy spontaniczna kolacja na plaży. Dwie strefy – willę i glamping, łączy część wspólna – obszar przy basenie. To tam odbywają się ceremonie, challenge, potańcówki oraz głębokie rozmowy, podczas których Panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy. A to kluczowa kwestia w programie! Senior i Junior wybierając kobiety podczas przegrupowania, mogą je sobie nawzajem podkradać, więc ostatecznie nigdy nie wiadomo, jak ułożą się związki i relacje w programie.  

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ