w

Wspaniałe stulecie odc. 304 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 304 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 23 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 304 streszczenie szczegółowe

Na Równinie Konijskiej dochodzi do starcia wojsk księcia Bajazyda z armią Selima. Pierwszy z nich zostaje ranny. Jastrząb zabiera go z placu boju. Bajazyd dochodzi do siebie i każe nadal gromadzić armię. Mihrimah nie może uwierzyć w zdradę Rustema. Prosi sułtana o zgodę na rozwód. Sulejman odmawia. Władca wysyła Sokollu, aby sprowadził do Konstantynopola Bajazyda żywego lub martwego..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 304 wyemitowany zostanie w wtorek, 23 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

Wspaniałe stulecie odc. 304 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 304 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Serial Kres Niewinności

Kres Niewinności odc. 4 streszczenie szczegółowe. Ostatni odcinek (28.05)

Legia - Wisła online za darmo

Warta – Piast online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?