Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 262 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 22 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 262 streszczenie szczegółowe

Selim cały i zdrowy wraca do seraju. O wszystko obwinia Mustafę. Hürrem dziękuje księciu za uratowanie syna. Do seraju przyjeżdża Mahidevran. Nie ukrywa, że nie potrafi płakać nad umierającym sułtanem. Mihrimah zarzuca Mustafie, że dąży do władzy. Mężczyzna stanowczo temu nie zaprzecza. Tymczasem Sulejman odzyskuje przytomność..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 262 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 22 maja o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 262 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 262 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj