Mecz Liverpool – Arsenal online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia mogą umilić nam mecze Premier League. A już w sobotę dojdzie tam do hitu. Liverpool podejmie Arsenal. Gdzie oglądać transmisję TV i w internecie?

Liverpool – Arsenal transmisja. Gdzie oglądać?

Mecze Liverpoolu z Arsenalem to niewątpliwie szlagiery Premier League. Takie spotkanie jest jeszcze bardziej wyczekiwane, gdy większość lig ma już zimową przerwę. Można być więc pewnym, że mecz Liverpool – Arsenal przykuje uwagę również fanów piłkarskich, którzy na co dzień nie oglądają ligi angielskiej.

Kiedy i gdzie oglądać transmisję? Mecz Liverpool – Arsenal na żywo pokaże ViaPlay. Niestety transmisja w Canal+ Sport nie będzie dostępna, ponieważ ten kanał TV dzisiaj pokazuje spotkanie WHU – Manchester United.

Początek transmisji z Liverpool – Arsenal w sobotę 23 grudnia o godzinie 18:00. Komentatorami spotkania będą Przemysław Pełka i Maciej Łuczak.

Liverpool – Arsenal online za darmo. Premier League w internecie

Live stream z Premier League dostępny jest na platformie ViaPlay. Jeśli chcesz śledzić mecz Liverpool – Arsenal online za darmo, a nie masz dostępu do transmisji, to zachęcamy do śledzenia relacji live za free.

Jak wygląda tabela Premier League przed tym spotkaniem? Arsenal jest liderem i ma punkt przewagi nad trzecim Liverpoolem. Obie drużyny rozdziela Aston Villa, która ma tyle samo punktów, co Arsenal, ale zespół ten rozegrał jeden mecz więcej od uczestników dzisiejszego hitu. Stawką jest więc pozycja lidera.

Mecz Liverpool – Arsenal na żywo online i w TV

Data 23.12.2023, godzina 18:30
Transmisja w TV: –
Live stream w internecie: ViaPlay

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ