w

Mata Hari 12 ostatni odcinek streszczenie. Czy będzie Mata Hari odc. 13?

Mata Hari odc. 12 to ostatni odcinek serialu. Czy będzie odc. 13? Nic na to nie wskazuje. Zobacz streszczenia serialu lub oglądaj odcinki na VOD TVP.

Mata Hari odc. 12 ostatni

Mata Hari to serial, który cieszył się dużym zainteresowaniem. We wtorek o 21:40 telewizja TVP 2 wyemituje ostatni odcinek, czyli odc. 12. Sporo osób zastanawia się czy będzie Mata Hari odc. 13. Niestety nic na to nie wskazuje.

Ostatni odcinek w internecie można obejrzeć na WP Pilot, jako live stream online z TVP2.

Od przyszłego tygodnia będzie można oglądać serial „Miłość i medycyna„.

Mata Hari VOD

Powtórki Mata Hari można oglądać jedynie w internecie. Wszystkie odcinki publikowane są na TVP VOD (vod.tvp.pl). Za darmo i bez rejestracji. Jeśli ktoś nie obejrzał jeszcze serialu, to może od odc. 1 obejrzeć je właśnie na VOD TVP.

Mata Hari odc. 12 streszczenie

Udaje się aresztować Matę Hari. Zostaje uwięziona w Saint – Lazare i oskarżona o szpiegostwo. Tancerka je odrzuca, żądając tylko jednego – spotkania z Masłowem. Mata Hari czeka w areszcie na proces. Odwiedza ją tam Masłow i podpisuje in blanco zobowiązanie do zachowania tajemnicy, które Ladoux podstępem przerabia na zeznanie obciążające Matę Hari. Sąd wymierza jej karę śmierci. Mata Hari zostaje rozstrzelana.

Zakochani po uszy 322

Zakochani po uszy odc. 321 i 322 streszczenie

Wisła - Lech online za darmo

Podbeskidzie – Lech: transmisja na żywo, live stream online. Gdzie oglądać?