Gdzie oglądać Love Island 7?

Love Island 8 gdzie oglądać w TV i powtórki online za darmo? Edycja 6 od 29 sierpnia emitowana jest w telewizji Polsat. Wszystkie odcinki w internecie obejrzeć można w IPLA TV.

Love Island 8 kiedy i gdzie oglądać?

Kiedy i gdzie oglądać odcinki Love Island 8? Ósma edycja Wyspy Miłości premierę miała 4 września 2023, gdy wyemitowany został odcinek 1. Program można oglądać w telewizji TV 4, a nie Polsat.

Nowe odcinki Love Island 8 obejrzeć można od niedzieli do piątku o godzinie 21:00. Live stream za darmo z TV 4 dostępny jest na WP Pilot.

Kiedy leci Love Island 2023?

  • Love Island 8 odc. 1 – poniedziałek 4 września
  • Love Island 8 odc. 2 – wtorek 5 września
  • Love Island 8 odc. 3 – środa 6 września
  • Love Island 8 odc. 4 – czwartek 7 września
  • Love Island 8 odc. 5 – piątek 8 września

Love Island 8 online. Gdzie obejrzeć powtórki?

Love Island online za darmo można oglądać na żywo, jako live stream, jak również powtórki. Wszystkie odcinki Love Island 8 za darmo dostępne są na platformie Polsat BOX. Kiedy premiera? Ostatni odcinek trafia tam po emisji w TV 4.

OGLĄDAJ LOVE ISLAND NA POLSAT BOX

Powtórki Love Island 8 w telewizji nie są dostępne. Jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to pozostają Wam odcinki za free na VOD lub streszczenia odcinków.

Program „Love Island. Wyspa Miłości” ponownie prowadzi Karolina Gilon. Uczestnicy zamieszkali w luksusowej willi, a każdy ich ruch kamery śledziły przez 6 tygodni. Do wygrania jest 100 tysięcy złotych. W finale uczestnicy zdecydują czy wolą miłość, czy pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj