w

GP Toruń stream online. Transmisja z Grand Prix Polski żużel na żywo 2023

Grand Prix Polski online za darmo. Gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Toruń? Wyniki live można śledzić w naszym serwisie, transmisję TV w TTV, a a live stream udostępnia Eurosport Extra.

W sobotę 30 września 2023 roku czas na ostatnie zawody bieżącego sezonu Speedway Grand Prix. Tym razem rywalizacja toczyć będzie się w Toruniu. Jak poradzą sobie Polacy? Zobacz gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Polski 2023.

Początek zawodów już dzisiaj o godzinie 19:00. Transmisja z Grand Prix Toruń dostępna będzie jedynie w internecie. Studio rozpocznie się 30 minut wcześniej. Żużel na żywo i GP Polski w Toruniu komentować będą Michał Korościel oraz Rafał Lewicki.

Gdzie obejrzeć żużel na żywo w internecie? Przede wszystkim GP Szwecji online za darmo można śledzić w naszej relacji live. Zdajemy sobie jednak sprawę, że większość kibiców szuka transmisji i live stream. Gdzie obejrzeć? Grand Prix Toruń transmisja w internecie dostępna jest na Playerze.

Przed ostatnimi zawodami liderem jest Bartosz Zmarzlik, który o sześć punktów wyprzedza Ffredrika Lindgrena. Trzeci jest Martin Vaculik, ale on ma aż o 25 oczek mniej.

Linfield - Pogoń online za darmo na żywo

Warta – Śląsk online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

Linfield - Pogoń online za darmo na żywo

Raków – Radomiak online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?