Gamrot – Tsarukyan transmisja. Gdzie oglądać stream online za darmo?

Transmisja z walki Gamrot – Tsarukyan na żywo dostępna będzie w telewizji Polsat Sport. A gdzie oglądać UFC live w internecie? Stream online można wykupić na UFC Fight Pass lub skorzystać z platformy Polsat BOX GO.

Przed Mateuszem Gamrotem szósta walka w federacji UFC. Polak walczyć będzie z Amramem Tsarukyanem. Czy odniesie czwarte zwycięstwo w UFC? Czas pokażę. Mateusz Gamrot zapewnia, że jest w pełni gotowy do tego starcia. – Ogromne podziękowania dla Was moi fani i kibice za wsparcie i wszystkie wiadomości motywujące! Jestem przygotowany i w sobotę daje 100 {4d6d26deaf892f8d954aca2a23f1bcab4e66fb6a80ea9f29b25375c62038e6c6} z siebie ! Do zobaczenia – napisał na Instagramie.

Walka Gamrot vs Tsarukyan to główne wydarzenie nadchodzącej gali UFC. O której więc można oglądać walkę Mateusza Gamrota na żywo? Transmisja z karty głównej rozpoczyna się o 4:00 w nocy z soboty na niedzielę (25 na 26 czerwca).

Zanim w oktagonie pojawi się Gamrot i Tsarukyan, to dojdzie do pięciu innych walk. Oznacza to, że walka główna rozpocznie się około godziny 7. Transmisja TV w Polsacie Sport.

Gdzie oglądać walkę Gamrota online? Live stream z Polsatu Sport można wykupić na Polsat BOX Go. Inną opcją dla fanów MMA, którzy chcieliby obejrzeć wszystkie walki jest skorzystanie z platformy UFC Fight Pass.

Liczymy na zwycięstwo Polaka i zapraszamy do oglądania transmisji w TV lub internecie.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ