Serial Dziedzictwo (285) streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 29 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (285) streszczenie odcinka

Seher próbuje zdobyć pieniądze na wykupienie zastawionego naszyjnika po siostrze, podczas gdy Yusuf pragnie powrotu stryjka do domu. Yaman pokazuje Seher obrączkę, mając nadzieję na ich pojednanie. Seher zmaga się z mieszanymi uczuciami nienawiści i miłości, podczas gdy Yaman wierzy, że odzyska swoich bliskich i postanawia rozpocząć poszukiwania, mając nadzieję po wezwaniu go karetki Seher.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo (285)?

Turecki serial Dziedzictwo (285) wyemitowany zostanie w środa, 29 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (285) VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (285) VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj