Zniewolona sezon 3 streszczenie odcinków 63, 64

Zniewolona sezon 3. Streszczenie odc. 63 i 64. Zobacz gdzie oglądać powtórki w TV i internecie.

Zniewolona sezon 3 odcinki 15 i 16

Zniewolona sezon 3 odcinek 13 i 14 (odc. 61 i 62) wyemitowany zostanie w niedzielę 30 stycznia godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

Premiera odcinków 63 i 64 6 lutego.

Streszczenia wszystkich odcinków znajdują się poniżej. Serial Zniewolona sezon 3 TVP 1 emituje o godzinie 20:15. Odcinki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online.

Zniewolona sezon 3 powtórki

Zniewolona sezon 3 można oglądać w niedziele, ale dostępne są również powtórki. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 18:25. Wtedy również można włączyć live stream. Wiadomo jednak, że w okresie świątecznym łatwo przegapić jakiś odcinek. Wszystkie odcinki serialu Zniewolona sezon 3 po polsku można oglądać legalnie w internecie. Nie trzeba korzystać z serwisów typu Dailymotion, CDA czy Youtube.

OGLĄDAJ ZNIEWOLONA NA TVP VOD

Zniewolona VOD za darmo i bez rejestracji dostępna jest na VOD TVP. Można tam obejrzeć nie tylko sezon 3, ale również 1 i 2.

Zniewolona streszczenia odcinków

Zniewolona odc. 61 streszczenie (sezon 3 odcinek 13)

Katierina została uwięziona przez Andrieja w szpitalu. Pomaga mu w tym doktor Wierchowiniec, którego Żadan szantażuje. Niczego nieświadomy Nazar zostaje postawiony jako stróż przed drzwiami szpitalnej sali. Olga i Nazar obserwują dom Żadanów, dzięki czemu udaje im się ustalić miejsce przetrzymywania Katieriny. Jabłoniewski, ukrywając się pod maską kalekiego żołnierza, pracuje w przybytku madame Makarowej jako goniec i ochroniarz. Żadan, chcąc ratować małżeństwo, postanawia pozbyć się wszystkich domów publicznych. Zaczyna szukać chętnych, którzy je kupią. Karpo coraz częściej bywa u Pawliny, a ona na pozór szorstka coraz bardziej się ku niemu skłania. W klasztorze, którego przeoryszą jest Natali, wbrew swej woli zostaje zamknięta młoda kobieta Ksienia.

Zniewolona odc. 62 streszczenie (sezon 3 odcinek 14)

Olga i Stefan wykradają odurzoną lekarstwami Katię i przewożą do mieszkania Olgi. Andriej stawia cały Kijów na nogi. Żandarmi Bezusa otrzymali portrety Katieriny i Stefana. Kontrolują wszystkie powozy opuszczające miasto. Nazarowi udaje się odkryć kryjówkę Katieriny. Wysyła umyślnego do domu Żadana. Olga i Stefan podstępem wywożą Katię z Kijowa. W czernihowskim monastyrze prosi ona o azyl. Zarówno Bezus, jak i Makarowa chcą odkupić jeden z salonów. Żadan postanawia, że zostaną współwłaścicielami. Bezus chce w salonie zorganizować palarnię opium. Synowe Karpa nie ustają w staraniach, by wyswatać go z Nadieżdą. Jadą razem z nim do jej domu. Karpo przyjmowany jest z największym staraniem, jednak wyznaje Nadieżdzie prawdę, co do swoich uczuć względem Pawliny. Tymczasem Pawlina dowiaduje się, że Karpo wyjechał, by się swatać.

Zniewolona odc. 63 streszczenie (sezon 3 odcinek 15)

Katia, po ucieczce od męża, Andrieja, znajduje schronienie w monastyrze w Czernihowie u Matuszki Grigorii. Również w Czernihowie przebywa ciągle Olga Rodziewicz z Nazarem i malutką Zorianką. Niestety, dziewczynka zaczyna chorować na ospę wietrzną i ich powrót do Kijowa jest niemożliwy, gdyż grozi to dziecku śmiercią.

Nazar i Olga wspólnie opiekują się Zorianką. W Kijowie tymczasem Bogdan ze swoimi ludźmi szuka Stefana Jabłoniewskiego. W czernihowskim monastyrze Katia poznaje młodą dziewczynę, Ksienię, którą ojczym posłał do zakonu i siłą chce ją przymusić do święceń. Mimowolnie Katia staje się świadkiem okrutnych kar, jakie stosuje matuszka Grigoria wobec sióstr przebywających w monastyrze. Pawlina robi Karpowi awanturę.

Jest zazdrosna, że sklepikarz był na oględzinach u innej kobiety starającej się o jego względy. Jabłoniewski, jako ochroniarz Wania, pracuje w domu uciech Luby Makarowej. Wania wydaje się Makarowej podejrzany, zwłaszcza że dziewczęta donoszą, iż Wania myszkuje po ich pokojach. Katia próbuje ratować Ksienię przed święceniami, którym dziewczyna jest przeciwna.

Siostra Ludmiła podpowiada Katii, by zwróciła się w tej sprawie do biskupa, tylko on może pomóc w tej sprawie. Matuszka Grigoria coś przeczuwa i zamyka Katię w celi. Informuje też Żadana, że Katia przebywa u niej w monastyrze. Żadan sprzedaje dom uciech urzędnikowi, Jewgienijowi Bezusowi.

Zniewolona odc. 64 streszczenie (sezon 3 odcinek 16)

Po otrzymaniu wiadomości od Matuszki Grigorii, że Katia przebywa w monastyrze, Andriej Żadan jedzie do Czernihowa. Katia próbuje znaleźć sposób, by wysłać list do biskupa, w którym opisuje sytuację w monastyrze. Siostra Grigoria dowiaduje się o tym i Katia oraz inne siostry stają się jej ofiarami. Siostra Ludmiła pomaga Ksieni w ucieczce. Na drodze ku wolności staje jedbak matuszka Grigoria. W chwili wzburzenia odpycha Ksienię tak niefortunnie, że ta upada i traci świadomość.

Matuszka Grigoria jest przekonana, że doprowadziła do śmierci dziewczyny, budzą się w niej wyrzuty sumienia. Siostra Ludmiła sugeruje, że najlepszym wyjściem jest rezygnacja ze stanowiska przeoryszy. I tak faktycznie się staje, matuszka Grigoria odchodzi z monastyru. Rogneda Bezus jest wściekła na męża z powodu zakupu salonu uciech. Obawia się, że wraz z mężem zostaną wykluczeni przez dobre towarzystwo Kijowa. Olga z Nazarem, po wyzdrowieniu Zorianki, szykują się do powrotu do Kijowa. W ich powozie czeka ukryta Katia. Ku ich zaskoczeniu nagle przy powozie pojawia się Andriej Żadan

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P