Zniewolona sezon 3 odc. 53 streszczenie. Odcinek 4 VOD

Zniewolona odc. 53 streszczenie. Sezon 3 odcinek 5 już w 6 stycznia. Kiedy oglądać powtórki odcinka 5?

Zniewolona odc. 53 streszczenie (sezon 3 odcinek 5)

W 53. odcinku sezonu 3 serialu Zniewolona: Katia i Andriej wracają z podróży poślubnej z Zurychu. Wierbickaja podjęła tam studia medyczne, które chce kontynuować równolegle z pracą w klinice.

Żadan próbuje rozwikłać zagadkę zamachu na swoje życie podczas ślubu. Jego współpracownik i przyjaciel Bogdan donosi mu, że jedyna osoba, która mogła się tego dopuścić, Stiepan Gnatkiewicz, zginął w górach w czasie ucieczki z więzienia. Radca stanu Bezus z żoną organizują bal dobroczynny.

Łarisa Czerwinska marzy, by tam być, ale zazdrosny mąż nie pozwala jej opuścić Czerwinki. Na balu pojawia się książę Jabłoniewski. Jest także Olga, która wystawia na aukcji wyprodukowane przez siebie perfumy.

Zniewolona odc. 53 – sezon 3 odcinek 5

Zniewolona sezon 3 odcinek 4 (odc. 53) wyemitowany zostanie w czwartek 6 stycznia o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

Powtórka wyemitowana zostanie w sobotę.

Streszczenia odcinków znajdują się powyżej. Serial Zniewolona sezon 3 TVP 1 emituje o godzinie 20:15. Odcinki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online.

Zniewolona sezon 3 powtórki

Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 18:25. Wtedy również można włączyć live stream. Wiadomo jednak, że w okresie świątecznym łatwo przegapić jakiś odcinek. Wszystkie odcinki serialu Zniewolona po polsku można oglądać legalnie w internecie. Nie trzeba korzystać z serwisów typu Dailymotion, CDA czy Youtube.

OGLĄDAJ ZNIEWOLONA NA TVP VOD

Zniewolona VOD za darmo i bez rejestracji dostępna jest na VOD TVP. Odcinek 53 trafi tam po premierze w TVP.

Zniewolona streszczenia odcinków

Zniewolona odc. 53 streszczenie (sezon 3 odcinek 5)

Katia i Andriej wracają z podróży poślubnej z Zurychu. Wierbickaja podjęła tam studia medyczne, które chce kontynuować równolegle z pracą w klinice. Żadan próbuje rozwikłać zagadkę zamachu na swoje życie podczas ślubu. Jego współpracownik i przyjaciel Bogdan donosi mu, że jedyna osoba, która mogła się tego dopuścić, Stiepan Gnatkiewicz, zginął w górach w czasie ucieczki z więzienia. Radca stanu Bezus z żoną organizują bal dobroczynny. Łarisa Czerwinska marzy, by tam być, ale zazdrosny mąż nie pozwala jej opuścić Czerwinki. Na balu pojawia się książę Jabłoniewski. Jest także Olga, która wystawia na aukcji wyprodukowane przez siebie perfumy.

Zniewolona odc. 54 streszczenie (sezon 3 odcinek 6)

Książę Jabłoniewski wstawia się za Katią przed kijowskimi damami. Ponieważ cały czas towarzyszy młodej mężatce, dochodzi do spięcia między nim a Żadanem. Katia z pomocą profesora Wierchowinca odbiera w szpitalu poród. Łarisa spotyka w mieście dyrektora teatru, w którym występowała. Marzy o powrocie na scenę. Czerwinski wymyśla sposób na odzyskanie dawnego majątku. Żadanowie postanawiają urządzić aukcję dobroczynną na dom dla sierot. Jabłoniewski daje znaczącą kwotę.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P