Zniewolona sezon 3 odc. 61 i 62 streszczenie. Odcinki VOD

Zniewolona odc. 61 i 62 streszczenie. Sezon 3 odcinek 13 i 14 już w 30 stycznia. Kiedy oglądać powtórki odcinka 4?

Zniewolona odc. 61 i 26 – sezon 3 odcinek 13 i 14

Zniewolona sezon 3 odcinek 13 (odc. 61) wyemitowany zostanie w niedzielę 30 stycznia o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Tego dnia również premiera odcinka 62. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

Streszczenia odcinków znajdują się poniżej. Serial Zniewolona sezon 3 TVP 1 emituje o godzinie 20:15. Odcinki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online.

Zniewolona sezon 3 powtórki

Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 18:25. Wtedy również można włączyć live stream. Wiadomo jednak, że w okresie świątecznym łatwo przegapić jakiś odcinek. Wszystkie odcinki serialu Zniewolona po polsku można oglądać legalnie w internecie. Nie trzeba korzystać z serwisów typu Dailymotion, CDA czy Youtube.

OGLĄDAJ ZNIEWOLONA NA TVP VOD

Zniewolona VOD za darmo i bez rejestracji dostępna jest na VOD TVP. Można tam obejrzeć nie tylko sezon 3, ale również 1 i 2.

Zniewolona streszczenia odcinków

Zniewolona odc. 59 streszczenie (sezon 3 odcinek 11)

Książę Jabłoniewski opowiada Katierinie o swojej miłości do żony, o skazaniu na katorgę, o tym jak został księciem Jabłoniewskim i dlaczego tak bardzo interesuje się jej mężem. Zasiewa w niej wątpliwość, w jaki sposób jej mąż zdobył tak ogromny majątek. Katia na własną rękę zaczyna sprawdzać usłyszane wiadomości. Pomaga jej w tym Olga.

Zniewolona odc. 60 streszczenie (sezon 3 odcinek 12)

Katia zaczyna szukać dokumentów potwierdzających, że jej szlachetny mąż czerpie zyski z burdeli. Jabłoniewski w przebraniu zaczyna pracować w salonie muzycznym pani Makarowej, gdzie przed 10 laty zabito jego żonę Wierę. Przyłapuje współpracownika Żadana na cotygodniowym pobieraniu pieniędzy od pań prowadzących domy uciech. Katia mówi mężowi, że wie, w jaki sposób zarabia. Grozi mężowi odejściem. Nie wie, na jakie niebezpieczeństwo się naraziła.

Zniewolona odc. 61 streszczenie (sezon 3 odcinek 13)

Katierina została uwięziona przez Andrieja w szpitalu. Pomaga mu w tym doktor Wierchowiniec, którego Żadan szantażuje. Niczego nieświadomy Nazar zostaje postawiony jako stróż przed drzwiami szpitalnej sali. Olga i Nazar obserwują dom Żadanów, dzięki czemu udaje im się ustalić miejsce przetrzymywania Katieriny. Jabłoniewski, ukrywając się pod maską kalekiego żołnierza, pracuje w przybytku madame Makarowej jako goniec i ochroniarz. Żadan, chcąc ratować małżeństwo, postanawia pozbyć się wszystkich domów publicznych. Zaczyna szukać chętnych, którzy je kupią. Karpo coraz częściej bywa u Pawliny, a ona na pozór szorstka coraz bardziej się ku niemu skłania. W klasztorze, którego przeoryszą jest Natali, wbrew swej woli zostaje zamknięta młoda kobieta Ksienia.

Zniewolona odc. 62 streszczenie (sezon 3 odcinek 14)

Olga i Stefan wykradają odurzoną lekarstwami Katię i przewożą do mieszkania Olgi. Andriej stawia cały Kijów na nogi. Żandarmi Bezusa otrzymali portrety Katieriny i Stefana. Kontrolują wszystkie powozy opuszczające miasto. Nazarowi udaje się odkryć kryjówkę Katieriny. Wysyła umyślnego do domu Żadana. Olga i Stefan podstępem wywożą Katię z Kijowa. W czernihowskim monastyrze prosi ona o azyl. Zarówno Bezus, jak i Makarowa chcą odkupić jeden z salonów. Żadan postanawia, że zostaną współwłaścicielami. Bezus chce w salonie zorganizować palarnię opium. Synowe Karpa nie ustają w staraniach, by wyswatać go z Nadieżdą. Jadą razem z nim do jej domu. Karpo przyjmowany jest z największym staraniem, jednak wyznaje Nadieżdzie prawdę, co do swoich uczuć względem Pawliny. Tymczasem Pawlina dowiaduje się, że Karpo wyjechał, by się swatać.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general