Zniewolona sezon 3 odc. 52 streszczenie. Odcinek 4 VOD

Zniewolona odc. 52 streszczenie. Sezon 3 odcinek 4 już w 2 stycznia. Kiedy oglądać powtórki odcinka 4?

Zniewolona odc. 52 – sezon 3 odcinek 4

Zniewolona sezon 3 odcinek 4 (odc. 52) wyemitowany zostanie w niedzielę 2 stycznia o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

Z kolei w sobotę (Nowy Rok) o godzinie 18:25 można obejrzeć powtórkę Zniewolona sezon 3 odcinek 3.

Streszczenia odcinków znajdują się poniżej. Serial Zniewolona sezon 3 TVP 1 emituje o godzinie 20:15. Odcinki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online.

Zniewolona sezon 3 powtórki

Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 18:25. Wtedy również można włączyć live stream. Wiadomo jednak, że w okresie świątecznym łatwo przegapić jakiś odcinek. Wszystkie odcinki serialu Zniewolona po polsku można oglądać legalnie w internecie. Nie trzeba korzystać z serwisów typu Dailymotion, CDA czy Youtube.

OGLĄDAJ ZNIEWOLONA NA TVP VOD

Zniewolona VOD za darmo i bez rejestracji dostępna jest na VOD TVP. Można tam obejrzeć nie tylko sezon 3, ale również 1 i 2.

Zniewolona streszczenia odcinków

Zniewolona odc. 52 streszczenie (sezon 3 odcinek 4)

W 52. odcinku sezonu 3 serialu Zniewolona: Były zarządca majątku Czerwinskich, Jaszka, wykrada córeczkę Halki i Panasa, Natalkę, i sprzedaje ją parze pielgrzymów. Sprawa trafia na posterunek żandarmerii. Gdy prawda wychodzi na jaw, Jaszka ucieka na bagna i tam tonie.

Jabłoniewski ciągle depcze po piętach Katii, recytuje jej poezję Adama Mickiewicza, zdobywa jej zaufanie. Nie potrafi jednak przekonać do siebie Andrieja, któremu książę wydaje się podejrzany. Andriej odrzuca propozycję prowadzenia wspólnych interesów. Wyrusza z żoną do Kijowa, ale w tę podróż, w swoim powozie, wybiera się także Jabłoniewski, który, jak się okazuje, pomaga staremu Czerwinskiemu odzyskać Czerwinkę.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P